Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb egyedülálló örömét leli mások szakításában?

Figyelt kérdés

Már sokszor észrevettem, hogy akiknek nem sikerül normális párkapcsolatot kialakítaniuk, szinte örömüket lelik, ha egy pár veszekszik vagy szétmegy.

Még a "legjobb" barátnőmön is észrevettem, hogy amikir szétmentek a párjával, hirtelen az én boldogságom is fájt neki.



2017. nov. 26. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Én a dohányosoknál látom ugyanezt. Ha van egy ismerősöm, aki letette a cigit és már pl. 3 napja nem gyújtott rá, túl lenne a nehezén, akkor megjelennek a dohányzó ismerősök, és hívják, ajánlgatják neki. Sok ilyet láttam már, ahogy a tukmáló "jóbarát" utána kidüllesztett mellel kíséri újra cigizni az illetőt 2 nap múlva. Miért nem lehet azt mondani, hogy "Tudom, hogy leszokóban vagy, szurkolok neked"? Sajnos egészségügyben dolgozó ismerősömet is láttam már, hogy cigit adott ismerősnek, aki már több napja nem gyújtott rá, ezért nem is hordott magánál. Szerintem ez még az orvosi eskünek is ellentmond, egészségrombolásban segíti a másikat.
2017. nov. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerű irigység. Èn is tapasztaltam régebbi " baràtnők" részéről. Ameddig csak randizgattunk, jàrtunk valakivel éppen, semmi gond nem volt. A hàzassàgom viszont màr nem tetszett nekik. Én mentem először férjhez négyünk közül 25 évesen, és tüntetőlegesen az esküvőnkre sem jöttek el. Aztàn pedig nem hívtak többet mikor talàlkoztak. Nem is tartom velük a kapcsolatot. Azóta is szinglik egyénként, 1-2 futó kapcsolatot leszàmítva. Próbàlkoznak. A 32-t töltjük jövőre.
2017. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert legszebb öröm a káröröm.
2020. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!