Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy nem régiben volt egy párkapcsolatom, 2 hónapos.Akárhányszor találkoztam a barátnőmmel,2 hetente kb 2-4 órát szánt rám.4 órát is csak akkor,amikor moziztunk.Általában leültünk egy padra és beszélgettünk.Mindig átöleltem stb,de ő még csak felém se fordult,meg akárhányszor megakartam csókolni,alig bírtam mert mindig félrehúzta a fejét.Ő magától sose csókolt vagy ilyesmi.Elég félénk lány.Amikor összejöttem vele,és legközelebb találkoztunk mondtam neki hogy szeretném bemutatni a szüleimnek,erre ő elkezdett fintorogni.A lényeg az,hogy 1 hónap után mondtam neki pár dolgot,hogy kicsit jobban is kimutathatná,hogy érdeklem.Semmi rosszat nem mondtam neki.Erre ő 3 hétig egy szót se írt az üzeneteimre mikor írtam neki.Aztán én írtam neki,hogy fejezzük ezt be.Másnap írt,hogy először is elfoglalt voltam az elmúlt napokban stb. Én a volt pasiját ismerem és ő nála nem egyszer eljátszotta,hogy 2-3 hétig nem válaszolt.pedig ő 1,5-2 évig volt vele együtt.Mesélte a srác,hogy volt olyan,hogy 3 hónapig a kezén kívül semmijét se foghatta meg,meg ilyenek....Na most ez miért van????Egyébként 22 éves a lány
2017. nov. 26. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kezelésre szorul. Szerintem hagyd...
2017. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tipikus esete annak, amikor azért jön össze valakivel mert ezt dobta a gép. Semmi kedve hozzá, nyűg a találkozás is, meg az is ha a másikhoz kell érni.
2017. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem értem,hogy miért jó szórakozni a másik érzéseivel.Aztán persze megmondtam neki a magamét.Tudom,hogy nem kellett volna idáig lesüllyednem,de engem totál kikészített.Én őszintén szerettem,és hülyének nézett.Meg persze felnőtt gyerek vagyok azt mondta.Csak nem tudom mi abba a gyerekes,ha őszintén szerettem.
2017. nov. 26. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a párkapcsolathoz, te egyedül próbálod fenntartani, az meg lehetetlen. Nem akar ő hülyének nézni, csak túlélési eszköz vagy a szakítás után. Ne legyél. Ne gonoszságból, de ennek semmi értelme.
2017. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 3hónapja vagyok magam alatt,hogy vajon én rontottam-e el valamit.Annyira szerettem azt a lányt,hogy félek előbb utóbb öngyilkos leszek.Sokszor megfordul a fejemben.24éves vagyok.
2017. nov. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!