Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le erről páromat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen irritál, hogy le sem teszi a telefonját a kezéből egész nap, én jóformán le vagyok szarva. Ha próbálok közeledni hozzá, elhajt, hogy hagyjam békén.. Próbáltam már vele beszélni, egyszerűen nem érdekli, nem egy veszekedés volt már ebből..
2017. okt. 23. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Költözz!
2017. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Függő.

Szóval - ha nem akar, akkor - sehogy.

2017. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közbelépés.
2017. okt. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne költöz az megfutamodás volna, én sem szeretem ezt. ::(( v ki beszél hoza és ő telefonozik.

Fordízsd meg a dolgokat, ha ő szeretne valamit ( bármit) te se figyelj ra és add vissza neki.

Tudod rengeteg idejük van egyeseknek akkor foglalkozon azokkal a dolgokkal pl (telefon is) és egyebek, mikor a parjuk nincs ott.

Mond azt hogy most te nem érsz ra, ennyi.

Be fog válni csak légy kitartó és ne engedj neki, azért mert ez nem szép dolog , neki sem esne jól és te sem csinálod ezt vele.

2017. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tom,megvonnék dolgokat. De választás elé állítanám vagy ez vagy az !
2017. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoktam leckéztetni, hogy mikor ő elhajt hogy hagyjam békén, utána beszél hozzám és én is elhajtom, persze a sértődés nem marad el.
2017. okt. 23. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tuti erősebben rászolnék, hogy akkor nyomkodja a telefont, ha nem vagyunk együtt.
2017. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Költözés nem menekülés lenne.

Közbelépés szerű hatást vállt ki. Ha család, barátok nem segítenek. De segítsenek s csináljatok közbelépést.

2017. okt. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!