Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom felvilágosított, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom felvilágosított, hogy majdnem minden férfi poligám. Nem akar megbántani, és szeret, de el akarja kerülni a megcsalást, ezért őszinte velem. Mi erről a véleményetek? 28/L

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk nagy része borzalmasan telt. Elméleti dolgokon vitáztunk, csoda hogy egyeltalán még együtt vagyunk.

Régen az összes barátnőjét szétcsalta, majd kapott egy pofont az élettől és elhatározta hogy ezentúl másképp csinálja. Én vagyok az első barátnője, akivel "tiszta" lapot kezdett. Nem szeretne megcsalni, de elmondta hogy bizony sok férfi azért csalja meg a barátnőjét, mert szükségük van a változatosságra, és ezt titokban kell tartaniuk, különben az asszony a fejüket veszi. Velem kb. 1 hónap után közölte azon nézeteit, miszerint nála a szexualitás és az érzelmek az két küldön dolog, mint a legtöbb férfinél. Valamint hogy neki a későbbiekben szüksége lesz másra is, és ebben a párcserét / egymás előtt szeretkezést látja a legoptimálisabbnak. Akkor nagyon megilyedtem, bepánikoltam, hogy ez most mi. Alapjáraton egy monogám, romantikus, szerelmes típusú lány vagyok, valamiért még sem hagytam ott. Talán egy 10-15 éves kapcsolatnál tudnám azt mondani hogy oké, belefér, ez sok idő volt. Jelenleg és még jó ideig azonban el nem tudnám képzelni hogy lássam Őt más nővel, illetve magamat más férfivel. Nekem ehhez érzelmek kellenek, és a páromon kívül nem nagyon izgat más. Azért tudok neki igazat adni, mert férfiakkal dolgozom együtt, és látom hogy viselkednek, amikor ott van a barátnőjük, és látom milyen megjegyzéseket tesznek, amikor nincs. Amikor ott van a barátnő, akkor olyanná válnak mint a rabszolgák, meghunyászkodnak, teszik a szépet, a külvilág már nem is fontos. Aztán amikor nincs, akkor az összes arrajáró nőt megnézik, és azt ecsetelik, mennyire megdugnák őket. Régen a barátomat találtam visszataszítónak, hogy mondhat ilyet, de lassan igazat kell adjak neki. Néhány hónapja egyre jobb a kapcsolatunk, a veszekedések minimalizálódnak, néha azért még elkap a harciideg ha megbámul egy nőt, de úgy érzem, nem változtathatom meg. Csak attól félek, hogy nem fog tudni rám várni ebben, nem lesz ahhoz elég türelmes, hogy a vágyait csak x év múlva élje ki. Tök nagy lelki munka ez nekem. Várom a véleményeket és köszönöm, hogy elolvastátok.


2017. nov. 26. 19:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ebből a kapcsolatból tényleg a baba hiányzik :D

Szerintem az éven még megnyomják :D

2017. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
66%

Megjegyzésként férfiként mondom, hogy van abban igazság amiről a pasid beszél. Mármint, hogy a férfiak folyton dugnának. De nem mindenki ilyen én például csak rendes kapcsolatban vagyok hajlandó, ugyan ilyen beállítottságuk nővel. Nincs is sok nő akivel ezt össze tudnám hozni. Sokuk erkölcse rég elveszett vagy csak éppen engem néznek levegőnek miközben a te pasidhoz hasonlóakról álmodoznak. (Persze nem sejtik, hogy agyon lesznek csalva.)

Külső szemlélőként sokszor megbotránkoztam ezen. Ma már csak nevetek.

2017. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó.

Izgalmasabb lenne, ha a "párod" másnak csinálna gyereket és neked is valaki más. Milyen snassz, csak simán duhni másokkal.

2017. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
79%

Hú, kemény volt csak a bevezetőt elolvasnom:

"Párom felvilágosított, hogy majdnem minden férfi poligám. Nem akar megbántani, és szeret, de el akarja kerülni a megcsalást, ezért őszinte velem. Mi erről a véleményetek? 28/L

Több, mint egy éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk nagy része borzalmasan telt. Elméleti dolgokon vitáztunk, csoda hogy egyeltalán még együtt vagyunk.."


?? Minek vagytok együtt?


A másik dolog, most kezded belemagyarázni a dolgokba, hogy igaza van?

pl" Aztán amikor nincs, akkor az összes arrajáró nőt megnézik, és azt ecsetelik, mennyire megdugnák őket"


És akkor mi van? Ki is kezdenek azokkal a nőkkel, vagy csak férfiak egymás között megbeszélik és megnézik az adott nőt? Akire egyébként 15 perc múlva már nem is emlékeznek!


Mellesleg 28 éves vagy...

HA akarsz gyereket, csak jelzem, hogy sz-arabb lesz 5-8 év múlva válni gyerekkel a nyakadon. Miközben ha normális pasit keresnél,sokkal jobb lenne még "csomagok" nélkül nekilátni ilyeneknek.


Egyébként meg nem minden pasi ilyen ösztönlény.

Az enyém hallani sem akar poligámiáról, vagy nyitott kapcsolatról stb.


És tényleg nem értem, ha alapelvekben teljesen ütköztök, mit gondolsz, hogy meddig lesz ez működőképes? na, de legalább őszinte volt most, hogy ő bizony-így vagy úgy-de másokat is fog dugni veled párhuzamosan. Vagy felkészíted magad a dologra és elfogadod, vagy keresel mondjuk egy olyat, aki hozzád (jobban) illik, és ő is.

26N

2017. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
"Akkor nagyon megilyedtem" - ettől úgy megijedtem, hogy nem is olvastam tovább. Kihagytam valami fontosat?
2017. nov. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Felmentest ad maganak, hogy a legtobb ferfi ilyen, pedig NEM!

Valoban az exem.ilyen volt de ismerek olyat aki 27 eve garantaltan huseges.

Nekem soha nem kene egy ilyen "gyerek" (mert ez nem ffi!), es a parom is tisztel annyira hogy soha nem tenne ilyet se a hatam mogott se sehogy.

Tudod vannak akiknek sokkal tobbet jelent a stabil kapcsolat mint a " valtozatossag".

2017. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék így vele, ha a jelenlegi felfogásommal nem egyezik az övé és pont. Lehet 5 év múlva te gondolnád azt, hogy be kéne venni még valakit, az emberek változnak, de! ha most neked ez így nem felel meg, állj tovább, "nem vagy te fa".
2017. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem vagytok egymàshoz valók. Te csak próbálod magadat ràbeszélni arra, hogy a nyitott kapcsolat jàrható út szàmotokra, de csak alàrendeled magad neki. Làtszik az íràsodból, hogy te nem ezt akarod. Megnyugtatlak, ez a pasi màr rég megcsalt téged, és próbàlja àtmosni az agyadat is, hogy ez jó. és helyes. Egyàltalàn nem illetek össze. Ő össze- vissza dugni akar érzelmek nélkül, te meg monogàm , és szerelmes vagy, és a féltékenység , meg az ideg fel fog zabàlni. Tényleg ennyire igénytelen vagy ? Talàlhatnàl milliószor jobb pasit, aki ha kicsit is szeretne, nem akarna megvàltoztatni. Sosem lennék együtt egy ekkora gyökérrel.
2017. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
menekulj tole, fujj
2017. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

A párkapcsolat lényege az azonos gondolkodàs a lényeges dolgokról. Ha Te lesüllyedsz egy olyan szintre amit ez a ferfi vár, akkor Önmagadat, a lényedet, a lényegedet veszíted el. Ez a Te döntésed. Odaadod a legértékesebbet egy ilyen embernek, vagyis a fiatal és tiszta szívedet és később mondasz nemet, vagy később már nem lesz erőd nrmet mondani és elveszited magad, olyanná válsz, amivel már most nem értesz egyet.

hmmmm

2019. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!