Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan háborodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan háborodott fel a barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy fél év után hozzám költözik, és én elmondtam neki őszintén, hogy a csapba szoktam hugyozni, mert egyrészt nekem kényelmesebb, praktikusabb, másrészt spórolni is lehet a vízzel. A WC-csészébe csak szarni lehet. Erre felháborodott és azt mondta így nem költözik. Én meg miatta nem fogom megváltoztatni a szokásaim a saját lakásomban!
2017. nov. 26. 21:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Fujj g..ci és az ilyennek szavazati joga van... :D
2017. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%

17-es:Beszélj a magad nevében,mert medencébe nem ürítek,sehogy sem.

Kérdező,te idióták idiótája,tudod te mire való a tampon?Arra,hogy felszívja a vért és ne vérezze a nő össze a lakást,a ciklus idején és igen:ha már véres a zsinór,cserélni kell.

Van egy ismerősöm,aki szintén jóképű,ilyen kekk,mint te,csak ő konkrétan úgy eszik,hogy ahhoz képes a disznó vályúnál kultúrált,pl. nem használ evőeszközt a sült húshoz és ha iszik is vizet,olyan hangokat kiadva teszi,mint más,amikor kidobja a taccsot.Na,őt konkrétan senki nem tűrte még meg 2 hétnél tovább,úgy,hogy örülj,hogy Téged eddig tűrtek.

2017. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ja meg persze az nem probléma, hogy szopásnál konkrétan a húgycső nyílását szívogatod, de egy kis csapba vizelés már kiveri a "kultúrabiztosítékod".
2017. nov. 26. 22:12
 24/27 anonim ***** válasza:
73%

:'D Szakadok!

Figyelj Kérdező, én teljességgel megértelek, és melletted állok. Ne hagyd, hogy megpróbálják Tőled elvenni azt, ami Te vagy! Légy önmagad!

Aztán majd mindenképpen írd meg a tapasztalataidat a húggyal való mosogatásról! :D

2017. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ivartalanítanálak te ostoba kutya.. olvasni is borzalmas amiket írsz. Csoda, hogy van barátnőd arra is max csak szexre kellesz mert másra hasztalan vagy...
2017. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy pár évvel ezelőtt olvastam már volna ezt a kérdést... a kérdező egy troll, de gondolom ez mindenkinek leesett.
2017. nov. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves kèrdező nem akarlak elkeseríteni, de hordozod apád csapba hugyozós gènjeit, anyád má nembírgya idekkel...

[link]

2017. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!