Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az, ha a barátnőm mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha a barátnőm mellett jólesik ha tudom, hallom hogy bejövök más csajoknak is? Főleg ha ő elhanyagol már?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk javításán dolgozok (7 éve vagyunk együtt). Amikor megismerkedtünk önbizalomhiányos srác voltam, nem voltak barátnőim, ő szedett fel. Nem gondoltam hogy ilyen jó csajnál esélyes lehetnék. Azóta megjött az önbizalmam a sportok miatt, sikeres lettem a munkámban is. Sajnos az utóbbi 1-1.5 évben “elsárkányosodott” a barátnőm. Minden miatt veszekedik, kioktat, semmi nem jó, megkértem a kezét is, de az elejétől azt mondja hogy az elront mindent (szülei) így nemet mondott, viszont velem képzeli el az életét.

Már 3 hónapja nem volt szex köztünk, visszautasít mindig. Fáradt. Titkos pasija nincsen, ő a legőszintébb nő akit ismerek. Viszont ezek miatt a dolgok miatt jólesik más nők törődése, szimpátiája és emiatt bűntudatom van. Szemétnek érzem magam. Nem csaltam meg, de jó érzés hogy vonzónak tartanak más nők, míg ő ellök magától. Legutóbb is felakart szedni egy nagyon jó csaj, teljesen nyíltan rámnyomult. Kedves volt velem, dícsért, vonzódott hozzám, “úgy” nézett rám! Igazi férfinak éreztem magam több hónap után. Soha nem csalnám meg a barátnőmet de teljesen felpörgetett a dolog, hónapok óta nem voltam olyan energikus, jókedvű mint ezután.

A legjobb barátnőjével amiatt veszett össze végleg, mert a csaj megmondta neki hogy megbecsülhetne engem, ilyen jó pasit ritkán találni, megérdemelném hogy tiszteljen, férfiként bánjon velem. Plusz kibökte hogy neki is nagyon bejövök, mindig is tetszettem neki. Barátnőm mindig is féltékeny volt rá mert ő a “vezérjócsaj” köztük és ezzel megszakította vele a kapcsolatot. Persze ez mind az én hibám is, velem kiabál emiatt is ha tetszem valakinek és ő ezt megtudja. Mintha én tehetnék róla.


Nagyon gáz ha más nők érdeklődése ennyire “megsimogat”? Dolgozom a kapcsolatunkon de a semmiért veszekedések, elutasítások után jó érzés amikor flörtöl velem valaki vagy visszahallom az irodában hogy a csinos új kolleganő engem tart a leghelyesebb pasinak közülünk.


2017. nov. 27. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. nov. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Fordítva átéltem. Először csak ez volt, hogy jólesik, hogy tetszem. Két évig. Aztán sajnos becsúszott a csók is. Nyilván nem így terveztem, meg azonnal szakítottam, azon a napon. De ha jobban belegondolok, már a két év elején kellett volna szakítsak, mert ez borítékolva volt:-( Butaság volt megszokásból, szeretetből ragaszkodni a kapcsolathoz.

Nem szabad így házasodni, semmi értelme. Tényleg!! Most még pont időben vagy, hogy keress egy olyan nőt, aki férfiként tisztel, aki noveli az egódat, akivel egy csapatban játszol, nem pedig az ellenfeled időnként. S pláne, aki nem kiabál veled.. Nonszensz. Ne tedd tönkre az életedet, simán lehet egy szuper feleséged, ahogy írod. Gondolj bele, ha most ez van, mi lesz tíz év múlva ezzel a nővel???

2017. nov. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Kerdezo,neked nem sziklaszilard az onbizalmad. Ez neked baj,hogy masok flortjetol fuggsz.


A szexet kellene helyretennetek. Megbeszelni,h mi a nem jo,mi a baj.

A veszekedes: azert veszekszik,mert magaval nincs joban. Onmagaval nincs megelegedve. Ezen neki kell dolgoznia. Te esetleg terelheted ( terapias) csoportba.


N

2017. nov. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem baj, ilyen habitusú nővel mondjuk én össze se jöttem volna, és ne gyötörjön lelkiismeret furdalás, őt sem gyötri a szexhiány miatt, meg hogy rádtelepedett, és szívja a véred.

Egy tipikus hárpia lehet, nem véletlenül ő szólított le téged anno, valószínű őt komolyabb kapcsolatra sosem találták volna meg.

2017. nov. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából ha tényleg megszeretnéd javítani a kapcsolatot én elsőként egy őszinte és komoly,NEM támadó jellegű beszélgetést javaslok.


Fel kéne hívni a barátnőd figyelmét,hogy nagyon megváltozott,úgyérzed már nem szeret annyira és nem akarod elveszíteni.-ha ezt megérti es beleegyezik abba,hogy jobban figyeljen a dolgokra akkor ez abszolút megoldható.


Amit ezen kívül tehetsz az az,hogy sokat bókolsz neki. A külsejének,a testének,a fősztjének. Esetleg pici ajándékok (ha szereti az ilyesmit). Általában engem nőként ez szokott megpuhítani és jólesni. Néha ha nem áll távol tőled akkor kis romantika,esti vacsi,lassúzás. És sok-sok lelkizés. Mert valamiért megváltozott a barátnőd... azt kéne kiokoskodni,hogy miért. Ha megvan az ok akkor meg is tudjátok szűntetni. De ehhez 2 ember kell és egy csomó megértés. Nameg az,hogy te is 100%-ban akard a dolgot.


(Az önbizalomhiány sajnos valóban a környezet jelzéseiből lakmározik. Amit tehetsz az az,hogy sokat gondolkozol a sikereiden,megdícséred magad vagy akkor már a kellemest a hasznossal: a barátnőddel is megbeszélheted a sikereidet és megkérheted,hogy támogasson-ha belemegy az mindenkinek egy tartó támasz.)


Sok sikert kívánok neked Kérdező!

2017. nov. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Te olyan selyemfiu tipus vagy. Azokat szoktak a csajok felszedni.

En sosem foglalkozom olyan nokkel akik kezdemenyezbek, en ragadozo tipus vagyok, szeretem becserkeszni es megszerezni azt a not, akit en nezek ki magamnak.

2017. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, és szerintem mindenkinek jóleső érzés tudni, hogy van, akinek tetszik.

Az viszont baj, hogy a kapcsolatotok gyakorlatilag haldoklik.

2017. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te mások visszajelzése alapján döntöd el, hogy jó pasi vagy-e vagy sem...ráadásul ez semmi másról nem szól, csak az egód növeléséről. Amúgy a barátnőd talán mégsem olyan őszinte veled ha nem képes elmondani, hogy miért nem kívánja veled a szexet már 3 hónapja és a fáradtságra fogja. Hétvégén is fáradt? 3 hónapja egyfolytában? Mert akkor talán meg kéne nézetni orvossal. Mellesleg nem elég ha csak te dolgozol a kapcsolat megmentésén, neki is kellene.
2017. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!