Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak meg egy lelki-erzelmi fuggest?

Figyelt kérdés
Elvileg tavkapcsolatban vagyunk, de 99%, hogy atver es massal kavar. Jo ideje ez megy es vmiert nem hagyja lezarni. Vmiert neki ez jo. En meg fuggok tole erzelmileg. Ha beszelunk, faj. Ha nem beszelunk, meg jobban faj. Mit csinaljak?

2017. nov. 27. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Iktasd!


Pár napig nehéz lesz, de ne keresd, és ne reagálj arra amit ő ír...ha hív ne vedd fel, ne hívd vissza! Embereld meg magad és álld meg, hogy ugorj az első fingásra!

2017. nov. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Marmint iktassam ki? Tehat ne keressem soha tobbet? Es majd elmulik ez az egesz fuggoseg?
2017. nov. 27. 03:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az az "elvileg távkapcsolat", és miként nem hagyja lezárni...

lezárni úgy lehet valamit, hogy megszakítasz vele minden kommunikációt, nem hívod, és ha hív nem veszed fel. Nem írsz neki, és ha ír nem válaszolsz - ez mind a te döntésed, erre nincs befolyása.

Biztosan nem lesz könnyű - de ennek meg semmi értelme nincs.

2017. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, elmúlik. Én kimondattam vele, (online) hogy van más már neki, és aznap nagyon szar volt, másnap még szar volt, harmadnapra semmi, totál semmi, mintha mi sem történt volna. Ennyi.

Boldog ember vagyok már!

2017. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az enyem holtig tagad! Es ez igy nagyon rossz, mert ott hagy ezzel egy kis remenysugarat, hogy talan en tevedek es nincs is senkije. Pedig szerintem van.
2017. nov. 27. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizalmad meg már nincs.... akkor nem is lesz ezután se.
2017. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez igy van... :( Amugy 6.5 eves kapcdolatrol van szo, ezert is nehez :S
2017. nov. 27. 21:51
 8/9 A kérdező kommentje:
*kapcsolatrol
2017. nov. 27. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keress olyan v kit , ki értékelni fogja a te erzéseidet iránta.

Így ha van v ki könnyebben átveszeled majd a rossz napokat, könnyebb a felejtés és minden más.

2017. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!