Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyek erot magamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek erot magamon hogy szakitsak a baratommal?

Figyelt kérdés
Szeret engem de mindent iranyit mit vegyek fel sminkelhetem e magam. Az iskolaban nem szolhatok senkihez csak 2-3 lanyhoz mert a tobbire azt mondja hogy olcso no. Azt mondta hogy ha majd egyutt elunk akkor sokkal jobb lesz minden. Szerintem soha nem lesz jobb gyulolom hogy agressziv es megis amikor ki kene mondanom hogy szakitsunk akkor sir es mindent iger de most tegnap adtam neki egy utolso eselyt. Kerlek ne ellenseges valaszokat adjatok meg ne nezzetek hulyenek. Roviden mondtam el szerintem ezt minden szerelmes no megertene. Kívülről nezve enis hülyének mondanam magam megis kerlek hogy ne tegyétek
2017. nov. 14. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad és gondolj arra, hogy egy bántalmazó kapcsolat előszobájában vagy, és te ennél sokkal jobbat érdemelsz. Pontosabban senki nem érdemel ilyent.
2017. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
3 evemet pocsékoltam egy ilyenre. Kérlek vegyél erőt magadon. Ettől még egyedül lenni is ezerszer jobb!!
2017. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kb úgy kell csinálni, mint amikor valaki tényleg leteszi a cigit. Fejben dől el, de kell hozzá egy végső, konok, kemény DÖNTÉS! Amíg ezt nem érzed, nem fog menni.
2017. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Keres egy rokont, lehetőleg olyat aki távolabb él, és befogadna pár hónapra. Lépj kapcsolatba vele, és mondd el neki a problémát töviről hegyre. Ha beleegyezik, hogy befogad, szervezzétek le a költözést titokban, aztán szó nélkül tűnj el. Hagyj egy búcsúlevelet, hogy szakítasz, és ne keressen. Minden felületen tiltsd le. A Facebookról és hasonlókról töröld magad. Ha kell cserélj telefonszámot. Legjobb, ha az Internetre nem is mész fel. Élj a valóságban.


Ha meg tudod csinálni, nem fog tudni utolérni. Ha mégis rádtörne a megbocsáthatnék, ott lesz a rokon aki észhez térít. 3-4 hónap alatt elszáll a rózsaszín köd, és remélhetőleg normálisba lendül az életed.


Egyszerűbb megoldás: mond meg, hogy szakítasz, és ne törődj vele mit rinyál.

2017. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gondoltam mar erre es van is rokonom romaniaban. Es az apukam is kulfoldon dolgozik, o is mondta nekem hogy csak egy szo es elmegyek vele telefonszamot cserelunk mert tudja hogy caak igy lehet tole megszabadulni
2017. nov. 14. 08:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Az nem igaz hogy csak úgy lehet tőle megszabadulni hogy elmenekülsz a világ végére.Ki ez?Valami gengsztervezér?Keress egy olyan pasit aki erősebb nála aztán jól megpicsházza ha nem akad le rólad.
2017. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hat inkabb bolond de valami elmebaja biztos lehet birtoklas maniaja pedig en megmondtam neki hogy en maximum a szerelme lehetek de a tulajdona soha nem leszek. K
2017. nov. 14. 09:29
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad manipulálni. Hadd bőgjön :D
2017. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

6# Nehogy már azért keressen a kérdező egy másik férfit, hogy az exet megfélemlítse. A párkapcsolat nem testőrszolgálat! Különben is jó lenne előbb lezárni a mostani kapcsolatot, és nem fejest ugrani egy másikba.


Állj a sarkadra és szakíts, ha meg egyedül nem megy, engedd, hogy a rokonaid segítsenek. Nem arról van szó, hogy menekülni kell, de ha félsz, hogy meginogsz a döntésedben, akkor a támogató környezet és a távolság a legjobb.

2017. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom! Lehet hogy furcsan hangzik de ez a megerosites sokkal biztosabba tett a dontesemben. Eddig is tudtam hogy ez a helyes dontes csak valami megis vissza húzott
2017. nov. 14. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!