Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom külföldön dolgozik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom külföldön dolgozik már több mint 1 éve. Lassan 1 éve hogy együtt vagyunk. De nem bírom nélküle?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy egyre nehezebb az hogy ő kint van én pedig itthon. Mondogatom neki hogy jöjjön haza mert tönkre megyek idegileg de nem akar. Felajánlottam hogy utána megyek de sajnos nem olyan helyen dolgozik. Nekem van egy házam mondtam neki jöjjön haza költözzünk össze. De ő hogy még autót akár venni még saját házat meg a szülei házát is meg akarja csinálni még. Ami ha kb számolok csak a szülei háza olyan 2-3 millió. Nem azért ennyi mert rossz állapotban van. Teljes ajtó és ablak csere, tető csere, parketta és járolap csere fürdő és ilyenek. De ez legalább még 3 év. Ki hogy viseli el aki ilyen helyzetben van? Tanácsokat megköszönném.
2017. nov. 27. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Több, mint egy éve dolgozik külföldön, de még nincs egy éve, hogy együtt vagytok? Hát ezen szakadok :DDDD Ez nem kapcsolat, neki kint van barátnője/élettársa, te meg egy pótlék vagy, ha épp hazajön a szüleihez.
2017. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
3 év? Milyen szar helyen dolgozik? 3 év alatt 10 milliót lehet pl. Angliában félretenni. Neked végzettséged, nyelvtudásod, amivel kint tudnál dolgozni? Nem ott, ahol ő.
2017. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Azt tanácsolom, nyisd ki a szemed. Ezek kifogások, mert egyszerűen nem akar hazajönni.
2017. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
3 milliót itthon is félreteszek 3 év alatt... szerintem a barátod nem mond igazat.
2017. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Az én olvasatomban ő nem a párod, neki ez csak egy laza kapcsolat, és ő nem is szeretne komolyabbat.
2017. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem szokat ilyent mondani, de zárd le ezt a kapcsolatot, mert csak tönkre mész benne idegileg. Vagy haza jön vagy te menj ahol ő van, ha nem megoldható akkor nem kell erőltetni tovább.
2017. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Majd persze, egy hazai luk miatt adjon fel mindent, mikor meg a csalad?
2017. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Sajtosmagma válasza:
79%
Igen ,ez ennyiből elég neccesen hangzik. Milyen gyakran szoktatok találkozni ?
2017. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
73%
Alapigazságok az életben, ha valaki akar valamit, akkor tesz érte. Ha nem tesz érte, akkor kifogások vannak. Ahogy az egyik mondás is tartja, aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást. Felajánlottad,hogy kimész és nem akarja? Ez annyit tesz, nője van kint, vagy téged nem akar, ezen nincs mit szépíteni. Nem olyan helyen dolgozik? Mert hol dolgozik, valami kis szigeten, ahol nincs más munka? Ha Eu-s országban dolgozik, és te meg tudsz szólalni angolul vagy németül, szinte bárhol kapsz munkát, lehet nem, ideálisat, de a magyar átlagfizetésnél bőven többet. Ne rombold magad, légy erős és vagy szakíts vele, és keress valakit,aki téged akar, vagy ő gondolja át az életét.
2017. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
3 illetve 4 hetet szokott kint lenni. Nem hinném hogy van valakije ott kint. Ismerem jól a szüleit a testvérét a barátait. Tudom milyen volt előttem és milyen most. Ebben biztos vagyok hogy nincs senkije.
2017. nov. 27. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!