Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En fujom fel ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Baratnom meghivta az anyjat hozzank (aki alkoholista, betorte a fejet egyik pityokas napjan es most engedtek ki a korhazbol par hete) meghozza ugy hogy akkor kerdezte meg tolem hogy zavarna e ha jonne hozzank mikozbe ott volt anyos is (Mi mast mondhattam volna).


A dolog masik resze hogy en tappenzen vagyok pont meg a heten es igy legyek bezarva anyos jeloltel napi 24 orat, amikor nem is hozzam jott hanem baratnomhoz aki viszont minden nap dolgozik reggel 8tol este 6ig.


Jogosan akadtam ki?



2017. nov. 27. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadtál ki.
2017. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
minek költöztetek össze? :)
2017. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Mégis hány napról lenne szó?

1-2 napot nem igaz, hogy nem tudsz kibírni a párod kedvéért?


Nem kell a nővel foglalkoznod, ha nem akarod. Pihenj, olvass, filmezz, ennyi.

2017. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elejen egy hetrol volt szo most mar csak 4 nap de elotte meg mi voltunk nala 2-3 napot es onnan jottunk vele. De nem is ez a lenyeg, hanem hogy ugy erzem en nem szamitottam semmit.
2017. nov. 27. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Biztos csak azért akarja, hogy veletek legyen, mert

1. most jött ki a kórházból

2. felügyeletet szeretne a saját anyának, hogy ne nyúljon biztosan újra a piához


Esetleg kezedbe vehetnéd a dolgot és elbeszélgethetnél vele, hogy miért alkoholista, és ha így folytatja, akkor 2 év múlva már a föld alatt lesz. Tényleg ezt szeretné a lányának?


Szóval, valami ilyesmire gondoltam.

2017. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen en is igy gondolom ezzel nincs is gond,anya csak egy van, csak egy picit lehetett volna tekintettel ram is.


Egyebkent most nem iszik.

2017. nov. 27. 22:02
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk azért minimálisan tényleg lehetne a párjára is tekintettel, hogyha tudja, hogy nem csípi az anyóst. De azért mégis csak az anyja, nyilván nem akarja, hogy egyedül legyen amíg lábadozik. Kibírod azt a pár napot, tegyél meg a párodért ennyit. De azért szólj neki, hogy legközelebb nem nagyon szeretnél ilyet.
2017. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szoltam aztan kiakadt es egyb is egy "bunko eletkeptelen szemetlada vagyok".
2017. nov. 27. 22:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Szoval szerinte semmi nem tortent es nem erti mit vagyok ezert ugy oda
2017. nov. 27. 23:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam az életképtelen szemétláda beszólás után repült volna a kisasszony!

Beteg vagy, de még el is hord mindennek. Hát az apája f..zát!

Nincs azzal gond hogy felügyeletet akar az anyjának, de ezt meg tudta volna oldani úgy is, hogy veled megbeszéli és szépen megkér.

Na az ilyen nőtöl van idegrohamom. Darálnám le tápnak az első héten.

2017. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!