Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derítsem ki, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy még mindig van-e valami közöttük?

Figyelt kérdés
Párommal régóta együtt élünk, de évekkel ezelőtt másképp álltunk a kapcsolatunkhoz. Nem igen tettük oda magunkat, külön baráti társaság, bulik, stb.. fiatalok voltunk. Az egyik barátnőmmel össze is melegedtek, jóban voltak, állítólag volt is közöttük valami. a lényeg az, hogy szakítottunk is, hiszen hiába szerettük egymást, nem volt igazi kapcsolat. viszont később újra összejöttünk, eltelt egy kis idő külön és rájöttünk hogy szeretjük egymást. ennek kb egy éve. azóta is minden rendben, teljesen odafigyelünk a másikra, nagyon szeretjük egymást, kiegyensúlyozott boldog a kapcsolatunk. a barátnőmmel már nem vagyok túl jóban, hiszen akkor volt valami közöttük a párommal, mikor anno együtt voltunk. most néha vannak közös baráti összejövetelek ahol már görcsbe szorul a gyomrom ha tudom hogy ő is ott lesz, nehogy valami megint legyen.. anno rákérdeztem mindkettőnél hogy mi volt de tagadták, pedig egyértelmű jelek voltak... volt kb kétszer közös összejövtele azóta és furán viselkednek azért. barátnőm kelletti magát előtte, más is észrevette. párom a közelébe se megy, de az a tipikus kis hirtelen összenézés, szemezés, stb az megy közöttük, ezt láttam. hogyan derítsem ki, hogy van e megint valami közöttük? vagy hagyjam az egészet a fenébe és majd lesz valami? mert azért nyilván megbízok a páromba csak félek mivel ők már egyszer összejöttek, ki tudja mi lesz most is...
2017. nov. 28. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van a kapcsolatban ( kommunikáció, bizalom??, testiség, stb.), akkor hagyd a fenébe. A féltékenység megöli a kapcsolatot.
2017. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
"teljesen odafigyelünk a másikra, nagyon szeretjük egymást, kiegyensúlyozott boldog a kapcsolatunk." - ez a vagyalom kategoria, es helyette van valami gyomorgorcsos feltekenykedos viszonyod, amit szeretnel, hogy ilyen legyen. Beszelgess vele. Miert erzed ezt pl. Miert nem bizol meg benne eredendoen? Mert az hogy a vegere odairod, hogy megbizol benne amugy, az meg nem jelenti azt hogy igy is van. Ha igy lenne, ez a kerdes meg sem fogalmazodott volna benned.
2017. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod kideríteni. A "barátnőd" pedig egy gerictelen féreg, nem is értem hogy tudsz vele egy légtérben tartózkodni. Értem én, hogy közös baráti társaság, de talán jobban meg kellene válogatnotok a barátaitokat.
2017. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!