Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

A barátommal néhány hónap együttélés után eldöntöttük, hogy külön válunk, mert nem igazán működött, túl sokat veszekedünk, szóval én kibéreltem magamnak egy lakást. Teljesen szakítani szerettem volna, viszont ő nem hagyott békén, könyörgött és erőszakoskodott, hogy menjek vissza hozzá (lehet csak azért, mert magányos volt, nem tudom...) néhányszor átmentem hozzá, ott töltöttem néhány napot, onnan mentem dolgozni, amikor haza szerettem volna menni, akkor is mindig marasztalt. Viszont néhány napja megemlítette, hogy a víz számlába majd bele kell szállnom, mert "sokszor" letusoltam ott. Azt hittem viccel, elengedtem a fülem mellett. Ma pedig felhozta, hogy a házra az adóba is jó lenne ha belefizetnék (havonta kell fizetni). Na itt már kicsit kiakadtam, mert nem is én akarok ott lenni, ő nyaggat, mert "szeret és hiáynyzom" + nem arról van szó, hogy nem tudná saját maga kifizetni, 8 évvel idősebb nálam, saját vállalkozása van, míg én minimálbérért gürizek.

Már régebben is volt hasonló dolgok miatt összetűzésünk, de azért ezen meglepődtem..20/L


2017. nov. 28. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagy ott a francba. A pénzed kell neki, mert egyedül nehezére esik fizetni. Akár így van, akár nem, egy tahó.
2017. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meg akarja mutatni, hogy egyedül nem vagy képes ellátni magadat, és ehhez bevet mindent, hogy így is legyen, és nehézségeid legyenek a pénzzel.


Ismerek egy ilyen párt, ahol a srác teljesen uralkodik a lányon, mert a lány nem tudna hova menni, és így úgy érzi a srác, hogy megteheti.

2017. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Skót. :D
2017. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pics@ba.
2017. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehetséges.. De mint mondtam, már van saját lakásom. Én vagyok az idióta aki visszatáncol, mert szegény hős szerelmest nem akarja magára hagyni..

Angol amúgy.

2017. nov. 28. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha átjárkálsz hozzá, akkor megérdemled és magadra vess! Hogy én hogy reagálnék annak semmi jelentősége, mert én már át se mentem volna hozzá szakítás után sem. De gyanítom, hogy te mész legközelebb is.
2017. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Kirögném és otthagynám. Egy fillért nem adnék neki.... Amúgy meg biztos, hogy szakítás után soha többet nem mentem volna vissza hozzá. Nagyon szánalmas. Csak pénz kell neki.
2017. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. vagyok, bocs, elírtam, szóval kiröhögném és otthagynám.
2017. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szánalomból ne legyél vele, ezzel ártasz neki is, és magadnak is.

A viselkedéséről meg szerintem ne is beszéljünk.

2017. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem érzed, hogy TE milyen gáz vagy, hogy hgyod rángatni mgd?

Velem egyszer probáltak meg hasonlot, kiröhögtem és azota is élek vigan.


Szedd már össze mgad és na hagyd, hogy kihasználjanak.

2017. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!