Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki? Keressem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Keressem? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel most kezdtük el egymást megismerni,de nagyon bírjuk egymást,és ezt mindketten tudjuk,szerintem előbb utóbb lesz valami.Mostanába nincs fenn msn-en, és így elég régen beszéltünk,bár egyik nap felhívott.Szerintetek írjak neki sms-t hogy mivan vele,merre jár mostanába, vagy várjam meg amíg ő keres? Nagyon nehéz kibírnom hogy ne írjak.. 16L
2010. jún. 1. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én annó nem is próbáltam kibírni, ha akartam írtam, ha pozitív volt a válasz, akkor meg főleg nem agyaltam, be is jött;-))
2010. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem tul nyomulós ha én így felkeresem őt ? :S
2010. jún. 1. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
írjál neki!!!!!
2010. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fke ***** válasza:

az, hogy írsz egy smst nem gáz

napi 5-10el bombázod és ő nem válaszol az igen

2010. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Főzős Laci ***** válasza:
Írj neki e-mailt,ebben bővebben kifejtheted a mondanivalód.De egy lánytól,jobb egy sejtelmes sms;ennek jóval nagyobb a hatása!
2010. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de az a baj h nem tudnám "sejtelmesre" megfogalmazni :$
2010. jún. 1. 17:33
 7/10 Fke ***** válasza:
nem kell ezzel szórakozni, írj neki, amit gondolsz, azt jólvan. jobb, mintha taktikázással baszod el, nem?
2010. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emailt semmiképp se írj neki, meg körmondatokat az érzelmeidről:D Írj neki egy smst, hogy eszedbe jutott gondoltad írsz neki, h mizu? puszi...ennyi ne bonyolítsd túl és ne vallj neki szerelmet :D 23L
2010. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Írjál neki sms-t, hogy rég beszéltünk, mi lenne, ha elmennénk fagyizni/sütizni/görkorizni/vidámparkba/múzeumba/etc..

Szerintem minden sínre kerülne...

22F

2010. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

írj neki. :DD

* szija! mizujs veled mostanában? rég beszéltünk. :/*

2010. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!