Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másról sem érdeklődik a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másról sem érdeklődik a párja?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán kérdezi meg, hogy milyen napom volt, mit csináltam. Általában egy mizu-val lerendezi és ő szerinte ezzel mindig érdeklődött. Múltkor mondtam neki, hogy milyen későn értem haza, erre csak viccesen reagált valamit, hogy "nem is baj"...rá sem kérdezett, hogy miért?

Mindig ezt csinálja számomra fontos dolgoknál, hogy épp mire készülök annyit mond rá, hogy úgyis átmész, melgesz stb. És úgy érzem, hogy nem igazán érdekli a dolog.

Másnál is ilyen a helyzet?


N


2017. nov. 28. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem feltétlen van ezzel gond. Nem bíznia kellene benned, hanem féltékenykedni, hogy miért mentél haza későn? Vagy azt mondani, hogy hülye vagy, úgysem mész át a vizsgádon (gondolom olyasmit akartál írni). A férfi egyszerű és egy szálon fut a gondolata. (Többnyire.) Szerintem, ha megkérdezi, hogy mizu, azt azt jelenti, hogy megkérdezte. Nem kell ezt túlgondolni.
2017. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Késiő hazaérést arra értettem, hogy mondtam neki, hogy beadandót kell csinálnunk...és nem is érdkelődött, hogy hogy ment.
2017. nov. 28. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nos, ez lehet érdektelenség valóban. Beszéltél már vele erről?
2017. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, és akkor is az volt a válasza, hogy hát ő kérdezte, hogy "mizu".
2017. nov. 28. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban kérdezte, akkor az első válaszom van érvényben. :) Ha nem, akkor az nem olyan jó...
2017. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen közömbös feléd. Teljesen egyértelmű, ha másból nem is, akkor a "nem is baj" reakcióból. És nem, ez nem vicc.


Nálunk nincs ilyen. Naponta 2-3x is fel szokott hívni a férjem, hogy mi újság van, minden ok-e jól vagyok -e. Ő később ér haza munkából, akkor is szokott érdeklődni.


Minek vagy együtt vele? Magasról leszar téged.

2017. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele erről, hogy neked ez rosszul esik. Ha meg továbbra sem változtat, én a helyedben ott hagynám. De ha szinte nem is érdeklődik, akkor azért eléggé fura, közömbös veled, próbálj meg te is ilyen lenni vele hátha leveszi a lapot.
2017. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatban alap lenne elvileg az érdeklődés egymás dolgai iránt.Itt sajna nem az,ebben benne is van a válaszom lényege.
2017. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kedvesem neüm ilyen leszarom, ami nekem fontos, arrol bizony kérdez, sokszor fejlemény van-e, segiteni tud-e valamit, stb, ahogyan én is érdeklödök az ö dolgairól
2017. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!