Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

A párom két helyen dolgozik és egyetemre is jár. Még nem élünk együtt. Keveset vagyunk együtt. Emiatt úgy érzem, hogy mindketten éljünk a saját életünket. Aztán néha talakozunk. Akkor nagyon jó vele, szeretem és ő is szeret engem. De valamiért azt érzem nem is vagyunk egy pár. Nem tudatos ez az érzés. Amikor csak egy helyen dolgozott akkor nem éreztem ilyet. Nyilvan mindkét félnek megvan az élete nem lehetünk állandóan együtt ezt nagyon jól tudom én is dolgozok és tanulok is, de ez most már nagyon rossz igy. Tenyleg úgy érzem mintha nem is lennék egymás életének a reszei. Velem van a gond?

20 évesek vagyunk és én vagyok a lány


2017. nov. 29. 04:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent mielőtt nekemesnetek amit írtam nem azt jelenti, hogy nem vagyok hűséges, mert olyan mintha nem is lennék párkapcsolatban. Nagyon jól tudom, hogy abban vagyok és a páromat szeretem nem erdekel más csak nem tudom igazán megfogalmazni ezt az érzést
2017. nov. 29. 04:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit találkoztok ?
2017. nov. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha problémád van miért nem a pároddal közlöd azt?


Miért van két munkahelye? Biztos okkal. Gondolom mikor megismerkedtetek már akkor két helyen dolgozott. Ha akkor nem zavart és elfogadtad akkor most se zavarjon, hisz akkor már az elején tisztában voltál aztal hogy így kevesebbet tudtok talizni. Vállaltad, ergó a pasival kapcsolatot létesítettél, ami nem volt kötelező.


Inkább örülj annak, hogy egy dolgos ember, nem pedig egy link alak.

2017. nov. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, írta hogy "Amikor csak egy helyen dolgozott akkor...", tehát nem így jöttek össze, de ahogy írták, biztosan megvan az oka a két munkahelynek. Lehet inkább támogatnod kéne, ha szereted és komolyan gondoljátok. Nem vagytok gyerekek, dolgoztok, nem tudnátok albérletbe menni? Megoldható, de tényleg vele beszéld meg.
2017. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális. Az a helyzet, hogy mindennek megvan az ára. A mai világban sok az ilyen " távkapcsolat". Szerintem beszéld meg vele, hogy hogyan tudtok változtatni ezen . Persze ahhoz is két ember kell.
2017. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha tál kevés a kontakt, kifakulnak az érelmek, mert nincs elég közös élmény, elég intimitás. Fontos, hogy ez nem "rossz" dolog, nem kell szégyellni, és nem kell veszekedni miatta. De beszélni kell róla, mert egyértelműen rossz irányba tart a kapcsolat. Ha mindketten azt akarjátok, hogy működjön a továbbiakban, akkor találjátok ki, hogy mit kéne változtatni.
2017. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!