Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagáltatok volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltatok volna erre? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátommal vásárolni voltunk, ő kérdezett valamit az eladótól, az meg ott tette magát neki az orrom előtt, amikor meg én kérdeztem valamit, akkor meg elég rideg, már-már bunkó volt.

Hazajöttünk, én csináltam a dolgaim, aztán bementem a szobába ahol a barátom gépezett, és azt láttam hogy az eladó csaj adatlapját nézi (volt neki egy névvel ellátott kitűzője), majd gyorsan kilépett, de persze addigra már megláttam...

Most ez mit jelent? Én már nem is vagyok jó neki? Én nem szoktam nézni más pasik adatlapját, mert minek, akkor ő miért csinálta? Akar valamit a csajtól? Azt mondja túlreagálom, szerintetek?


2016. aug. 20. 10:56
 1/7 Olasz93 ***** válasza:
Hat ez 50/50 . Hany eves a srac? es miota vagytok eggyut? Ja es eggyut eltek? Parod mint pasid vagy mint ferjed?
2016. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen azért már én is kiakadtam volna. Nálunk is volt hasonló eset, étteremben a pincérlány tette magát, meg röhögcsélt, és mikor később én mondtam ezt a páromnak (ő észre sem vette, nem is foglalkozott vele), akkor annyi volt a reakciója, hogy "legközelebb szólj, és jelzem neki, hogy erre itt senki nem kíváncsi" (párom külföldi, és ez akkor volt, amikor még nem beszéltem a nyelvét). De véletlen sem az volt a válasz, hogy órákkal később a csaj facebookján szörfölget...
2016. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Olasz93 ***** válasza:
Ha minden oke a kapcsolatotokban akkor megeshet az is,hogy csak kivancsi volt.Minden ferfi fantazial mas nokrol, ez rendben van. Az hogy felveszi a kapcsolatot vele az mar cink. De ha nem megy tovabb a dologgal nincs gond. Csak jol megszemlelte a leanyzot. Viszont ha elkezd vele facebookon tarsalogni akkor mar baj van, es ne habozz kiakadni es cselekeni. Es ezt 23 eves srackent mondom.:D
2016. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetne hozzá szépen. Jöhet a nullázás.
2016. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez pontosan azt jelenti, hogy minden oké nálatok :D :D :D :D
2016. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4# Én is így gondolom. :D
2016. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szornyen bantana. Es igen, kiakadnek, mert forditott esetben en nem is foglalkoznek massal, nemhogy a facebook oldalan nyaladzak. Le lehet szolni, de hat ez van. A csaj is gusztustalan az biztos, ha a pasim mellett vagyok es latja, hogy egyutt vagyunk es ugy ramozdul...na ehez gyomor kell. Legszivesebben hozzavagnek valamit.
2016. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!