Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy zsarnok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy zsarnok, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

veszekedtünk,megütött majd viszonoztam. utána pedig megfenyegetett hogyha el merem hagyni,megcsalom vagy még egyszer megütni akkor tönkretesz (pár rossz infó rossz helyekre) aminek az lenne az eredménye hogy nincstelen lennék. Vagy pedig vele maradok életem végéig a jelenlegi életszínvonalamon de nem biztos hogy a kapcsolatunk helyrejön..

a párom jól néz ki, nincs nagyon hiányossága kívül...de belül akad...


Ti hogy döntenétek, és miért?

F32



2017. nov. 30. 00:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%

#10: Remélem elkapnak, és még mielőtt ezt tennéd lecsuknak pár évre.

Mindenesetre az a nő sem százas, aki veled akart lenni. Még vered is ráaadásul. Már rég feljelentettelek volna.


"nincs nagyon hiányossága kívül...de belül akad...

"


És neked? Egy agresszív bűnöző vagy.

2017. nov. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Börtönbe soha nem mennék(te normális vagy???), annál még ő is jobb! Pasizni nem pasizik, ki se mozdul szinte a házból
2017. nov. 30. 00:48
 13/22 anonim ***** válasza:
Jesszusom, nekem a nincstelenségnél rosszabb lenne, ha egy olyan emberrel kéne együtt élnem, aki mellett nem érezném magam szabadnak(másrészről ez a nincstelenség úgy ahogy van hülyeség, még ha a fél világra tudna hatással lenni akkor is bőven tudnál milliárdos is lenni..). Másrészről nem a box a leghatékonyabb konfliktuskezelés:D
2017. nov. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

Ajánlom szíves figyelmetekbe az alábbi kiadványt: Cseri Kálmán - a házasság válságai. Evangélikus könyvesboltban láttam 280 ft.


Ez egy háromkötetes barna színű kiadvány. Olyan idős rokon Hölgynek szánom Karácsonyra, aki már az 1960-as(!) évek eleje óta Kitart a Férje mellett.


Cseri Kálmán református lelkész volt, 78 évesen hunyt el. (Én még személyesen ismertem.) Nyugodjék Békében!


Ui: Privátban nem fogadok levelet!


Üdv: 43/N

2017. nov. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Visszanyal a fagyi. Érdemesebb lett volna tisztességes úton pénzt keresni.

A helyedben abbahagynám az akármilyen simlis ügyeket, alapjaiban változtatnának meg az életemet, ha kell, új munkahelyet keresnék. A nőt leépíteném, nem teljesítenék az ágyban, elfeledkeznék dolgokról, mintha véletlen lenne. Elérnék, hogy ő akarjon lelépni. Ha a pénz miatt van veled, akkor egy új számla valamelyik megbízható rokonának, és minden hónapban készpénzt tennék a számlára, folyamatosan csökkentve a saját vagyomat. Ha megunja, szakít, mivel már nem talál a kapcsolatunkban hasznot, akkor lelépnék külföldre, és max x év után térnék vissza, ha visszatérnék, új, tisztességes életet kezdve.

2017. nov. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Felépítenék egy tervet,mintha ő csalna meg engem.Egy havernak mondanám hívogassa mikor együtt vagyunk,de ne szóljon bele.Virágot küldenék a címünkre a nevére mondjuk Péter aláírással.Levelet postán,benne szeretlek felirattal.Adnék neki feladatokat hogy ezt meg azt hozzon boltból,innen-onnan,pár napra rá meggyanúsítanám hogy látták őt valakivel.Cseszegetném folyamatosan,kételkednék benne hogy otthon volt-e,lefeküdnék vele,aztán abbahagynám hogy milyen undorító pasi szaga van,biztos volt valakivel,hányingered van tőle.Úgy viselkednék mint egy pszichopata féltékeny állat,ezzel ki lehet készíteni egy nőt,a lényeg az legyen,hogy önként menjen,folyamatosan zaklasd mindenféle hülyeséggel,hogy kikészüljön.
2017. nov. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

''Mindenesetre az a nő sem százas, aki veled akart lenni. Még vered is ráaadásul. Már rég feljelentettelek volna. ''

😂 a nő ütött elöször ,ennyi erővel ő is egy agresziu brom és felkéne jelenteni.

Egyenjoguság van gyerekek ,mi nők akartuk ,joggal. Akkor miis válaljuk azt hogy ha megütünk valakit miis kapunk eggyett.


Nem tudom mivel tud zsarolni ,de ne hagyd magad ,mert csak roszabb lesz. Nem hülyeség ,hogy érd el hogy ő hadjon ott.

N25

2017. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#6-os, Kérdező, #1-es vagyok.

Képzeld tavalyp ontosan emiatt én egy menekülotthonban laktam 1 hónapot. Megesik, de akkor sem hagynám magam ilyen mértékben zsarolni és megalázni.


29/N

2017. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a szakítás milyen kilátástalan helyzetbe hozna, de ha csak egy kicsi esélye lenne, hogy egyedül is talpon maradjak, nem gondolkoznék, szakítás. De lehet, hogy most ki kell várni egy kicsit....te tudod.
2017. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nincs az az életszínvonal ami miatt addig süllyednék, hogy egy ilyen undorító alakkal egy percig is együtt legyek.. Viszont ha lusta vagy megdolgozni a saját sikereidért, akkor szopjál csak tovább, meg is érdemled.
2017. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!