Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy zsarnok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy zsarnok, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

veszekedtünk,megütött majd viszonoztam. utána pedig megfenyegetett hogyha el merem hagyni,megcsalom vagy még egyszer megütni akkor tönkretesz (pár rossz infó rossz helyekre) aminek az lenne az eredménye hogy nincstelen lennék. Vagy pedig vele maradok életem végéig a jelenlegi életszínvonalamon de nem biztos hogy a kapcsolatunk helyrejön..

a párom jól néz ki, nincs nagyon hiányossága kívül...de belül akad...


Ti hogy döntenétek, és miért?

F32



2017. nov. 30. 00:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem ütöttem volna meg, de azzal a.le dülettel kivágom az utcára. Oldja meg.

Vagy másnp elköltöztem volna, de együtt nem.maradnék vele. Szánalmas, de te még inkább.

2017. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Aaaha.

Te ezt elhiszed magadnak.

"pár rossz "infó"".

Jól kész vagy. Vedd észre picit, mit is hiszel.

Ha én azt mondom, ma levadászlak, látnál rá nem elhanyagolható esélyt?

2017. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!