Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nem állhatom a párom családját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt és még mindig nem bírják elfogadni.. mindig kibeszélnek a hátam mögött próbálok nem foglalkozni vele de ez már sok.. egy ideig befejezték de most megint kezdik. A párom nővére meg állandóan az exéről beszél a páromnak(a párom exéről). Párom is mondja h ne foglalkozzak velük de már túlzásba viszik.. Volt olyan is h a párom exe és a nővére írogattak nekem facebookon hogy nehogy azt higyjem szeret a párom és voltak elég csúnya megnyilvánulásaik is. Elegem van belőlük de a páromat meg szeretem..😞 mit csináljak?

2017. dec. 1. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Argentina jo messze van ha gondolod koltozzetek el
2017. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első hülyeségén túl tényleg ez a baj, hogy egy városban éltek a szülőkkel. Költözzetek el.


Az én szüleim is azért költöztek el egy megyével arrébb a házasságuk után, mert anyai oldalról a nagypapám, apai oldalról a nagymamám elképesztően irányító természetűek voltak és ők mindketten szabadulni akartak ezektől. Persze átlag havi egyszer látjuk őket, de mégis szüleim mondták hogy örülnek hogy nincsenek már úgy hatással az életükre, mint régen.


Szóval a költözés nem hülyeség.

2017. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne menj hozájuk ,a tesoját meg az exet küld el a jó budös picsba ,aztan tiltsd le őket. Ennyi

n25

2017. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt csak a párod reakciója a lényeges. Ha ő nem küldi el őket a francba, nem osztja ki őket, hogy fejezzék be mert szeret téged és ez akkor is így lesz ha az égtől a földig pattognak, akkor ennek semmi értelme. Ha szeretem a páromat, akkor nem érdekel, hogy a családom vagy a barátaim bántják, akkor is megvédem. Ha a pároddal beszéltél már erről és semmit nem hajlandó tenni, akkor nem csak a családja az egyetlen probléma.
2017. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt, csak is a párod..........

Nálam is volt hasonló, anyám ki nem állhatta a párom. Alig, 200 méterre laktunk szüleimtől. Elmentünk a szüleimhez, egy rossz só és már indultam is haza. 2 hónapig, a közelükbe sem mentünk. Rá jött anyám, vagy vissza fogja magát, vagy engem veszít el.

Az embernek párja van, neki kell az elsőnek lenni. Vele tartozok a legszorosabban össze.

2017. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2017. dec. 1. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell velük összejarni és akkor nem tudják neked mondani
2017. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!