Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rontottam el a párom ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el a párom ennyire?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, eleinte nagyon gáláns volt, mindig meghívott, drága dolgokat kaptam (parfüm, telefon), én emiatt nem is éreztem jól magam, mert nem tudtam viszonozni. Így megmondtam, mostantól egyenlő értékben ajándékozunk, nem kell a telefon, a drága holmik, nem vagyok ehhez hozzászokva, és nem is szeretnék lenni.

Elmondta, azért csinálta, mert az exe is ezt várta el (eltartás, ruhák, Iphone, programok, nyaralás), és azt hitte, akkor nekem is jólesik majd.

Eltelt pár év, és már ott tartunk, hogy úgy kell noszogatni, néha ő fizessen (ugye egyszer egyikünk, egyszer másikunk). Ha vacsit rendelünk, amit én fizetek, 3000Ft lenne, én 5000-est adok, ne tegye zsebre a visszajárót, arra hivatkozva, hogy jár neki, mert elment érte.

Tehát elrontottam, sóher lett, és nem tudom visszacsinálni. Vagyis, visszabillenteni az arany középútra, hogy ne húzzon le, mert jóhiszemű vagyok.


Kérdezte, mit kérek karácsonyra. Mondtam, szabjuk meg a keretet, legyen 15 ezer.

Megmondtam, mi az, aminek örülnék (pulóver, arckrém, csizma, ilyenek). Amikor ő felsorolta, minek örülne minimum, hát, egyik se volt a 15 ezer közelében, és meg is mondta, kicsi ez a keret, szánhatnék rá többet. Csak nekem egész egyszerűen nincs pénzem. A család többi tagjának is ajándékozok, és magamnak is szeretnék venni valamit (elektromos fogkefe, már vagy fél éve új állná a régim helyét).


Ha valahányszor felhoztam, nem lehetne tényleg, hogy az az 50-50, akkor tényleg 50-50 legyen, ne felejtse el visszaadni, ha adok neki pénzt, ne próbáljon meg itt-ott lehúzni, ha azt hiszi, nem veszem majd észre, és ne hasonlítson az exéhez, ha felhozom ezt valamiért.


Tényleg én rontottam el őt azzal, hogy rászokattam, nem kell pénzelni? Én csak egyenlő fél szerettem volna lenni, de most kb nemhogy kiegyenlítődtek, de felcserélődtek a szerepek


24N, 30F


2017. dec. 1. 14:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Majdnem 5 év vagyunk együtt
2017. dec. 1. 14:15
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Beszélj vele. Ha nem változik semmi, rakd ki, mert ez olyan gáz.
2017. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz...
2017. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem valószínű, hogy lenne összefüggés a kettő között. Valami más lehet a háttérben.
2017. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő alapból ilyen volt. Nem te rontottad el, csak kihoztad az igazi énjét.
2017. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltek? Kassza hogy megy?

Ha ezt nem tudod vele megbeszélni, akkor semmit

2017. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem is ilyen volt, max az elején "beetetés" volt a drága holmi, vagy tudatos, vagy tudatalatti.

Beszéld meg vele. Évek óta együtt vagytok de nincs közös kassza? Dobnám, mert nagyon bunkónak hangzik.

2017. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Neeem, ez nagyon gáz. Ő alapból ilyen, max az előző nője kényszerítette a gáláns szerepbe, de ez egy ilyen ember, és nem lesz jobb, és továbbra is le fog húzni, és még ő fog megsértődni, ha szóvá teszed.

Legközelebb meg tessék hagyni, hogy egy pasi elkényeztessen és szép dolgokat vegyen neked, ha ahhoz van kedve :D

2017. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem te "rontottad el" aközött elég nagy különbség van, hogy azt mondod, hogy nem kérsz drága ajándékokat, és ehhez képest az történik, hogy ahol teheti lehúz. Ráadásul stiklisen, ezer forintokkal, atyaég... Valószínűleg korábban is ilyen volt, csak máshogy viselkedett/ másnak mutatta magát, most pedig kezd előjönni.


Bármennyire is ezzel jön, közöd sincs az exéhez viselkedésben, egész egyszerűen csak azt akarod, hogy ne vágjon már át és ne nézzen hülyének. Akármennyire is hárít és próbál téged előszedni mint hibás tényező, aki anyagias és lehúzó, ne higgy neki. Te rendezett, egyenlő pénzügyi viszonyokat akarsz, nyílt kártyákkal, ő az, aki ügyeskedik és a zavarosban halászik, mert ő is tud róla, hogy nem tiszták a szándékai.

2017. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!