Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem irritálnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem irritálnak az olyan kérdezők akik odaírják: normális válaszokat kérek? Meg hülye válaszok nem érdekelnek!

Figyelt kérdés
Kb. mintha lehülyézne alapból.
2017. dec. 1. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
És még a dolog pszichologiája hogy ezek a kérdezők "sejtik", hogy nagyon buta a kérdésük és már előre számítanak goromba válaszokra, ezért írják bele.
2017. dec. 1. 21:12
 2/7 AchromaticSmarties ***** válasza:
59%
"normális válaszokat kérek" = "csak olyanok írjanak, akik megerősítenek a marhaságomban"
2017. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Akkor szeretem a legjobban, amikor felteszi a világ leghülyébb kérdését, majd közli, hogy azért ő normális választ szeretne :)
2017. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is oda szoktam írni. Miután 10-ből 9 kérdésnél (tök mind1, milyen témában) cinizmus, okoskodás és légből kapott támadás érkezik első sorban, szerintem alapjáraton nem extra és nem irritáló a dolog. (Most a tényleg orbitális baromságoktól tekintsünk el. Én arra gondolok, mikor a válaszolók belelátnak olyat is a kérdésbe, ami le sincs írva.)
2017. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem irritálnak... viszont ha tényleg hülye a kérdés, akkor "reflexből" megy rá a hülye válasz. Amit azért megúszott volna a kérdező, ha nem szólítgat fel.


Engem speciel a "jogos-e" kezdetű kérdések irritálnak.

2017. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem irritál, figyelmenkívül hagyom.

Szerintem sokan arra gondolnak ezzel, hogy trollok ne válaszoljanak (nem mintha ezzel eltudnák kerülni), vagy ne OFF-oljanak, hanem a kérdésre válaszoljanak. Az a "nem normális" válasz, amikor valaki elkezd személyeskedni ahelyett, hogy a konkrét kérdésre felelne.

Szerintem a kérdező nem a válaszolók intelligenciájára következtet, hanem csak arra kér, hogy vedd komolyan a témát, és ne vicceld el:D Sokan szórakozásból használják ezt az oldalt, vagy épp a feszültségüket vezetik le itt.

2017. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 5 Azok néha engem is, mert olykor tök értelmetlen megfogalmazások születnek, pl. "jogos-e hogy magányosnak érzem magam?" (egy konkrét kérdés, amit nemrég olvastam)
2017. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!