Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam szörnyű embernek? Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A baràtommal 4 hónapja vagyunk együtt de rengeteg fájdalmat okozott amikkel nem tudok mit kezdeni. Pár kilóméterrel lakik odébb de közölte, hogy neki nem éri meg értem ide jönni. Mikor próbálkozott az elején dolgokkal és elutasítottam csak simán elaludt mellettem napszaktól függetlenül én meg a fallal beszéltem meg az érzéseimet és a gátlásaimat.

Nem tud dolgokról (hobbik) amik az életem és érdeklődési köröm szerves részét képezik és nekem rengeteget jelentenek. (Én tudok az övéiről) Csak akkor mutatja ki a szeretetét ha együttalvásról van szó. Persze bemutatott a szüleinek meg stb...de ezek nekem fájnak.


Mostanában meg beszélgetek egy sráccal és elmentünk ide-oda mikor mindkettőnknek a városban volt dolga. Jól éreztem magam, volt részem értelmes eszmecserében és mostanában sokat gondolok rá ami miatt nagyon szar alaknak érzem magam. Nem történt semmi beszélgetésen kívül de akkor is. Fogalmam sincs mit tegyek és kíváncsi vagyok, ti mit tennétek illetve rosszul esne-e ha a párotok így találkozna valaki mással...?



2017. dec. 1. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudod szakítani kéne ha nem jó a kapcsolat, nem nehéz ám....
2017. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

No hát próbáltam vele szakítani, előbb megbeszélni a dolgokat de nem ír az üzenetemre vissza. Szóval az előbbi lesz xd

Köszönöm a válaszokat

2017. dec. 7. 19:41
 13/14 anonim ***** válasza:
De azért nem a kiruccanása alatt telefonba kellene ezt rázúdítani. Mindennek megvan a helye és ideje, és ezeket nem ilyen módon kellene tisztázni. Majd ha hazajön találkoztok, és megbeszélitek.
2017. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi, eltévesztettem, az előbbi választ nem ide akartam.

És mióta nem válaszol? Hát jó nagy bunkó, ne legyél szomorú, hidd el nem vesztettél semmit.

2017. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!