Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom "idomítani" próbál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "idomítani" próbál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában azt vettem észre, hogy ha esténként kielégítem orálisan a barátom, utána mindig csinál nekem kakaót, egyébként meg egyáltalán nem jellemző rá ilyesmi. Elgondolkodtam, miért lehet ez. Pozitív megerősítésnek szánja, mint a kutyáknál a jutalomfalat?

Nyilván nem egy egetrengető probléma, csak nem értem az okot, ezért érdekelne a véleményetek.


2017. máj. 31. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak hálás :D Talán kérdezd meg tőle!
2017. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
A szádba szokott élvezni? Ha igen az is lehet, hogy érzi a spermája ízét a szádban ha utána megcsókol és ezzel próbálja kicsit elvenni az ízét. Ha meg nem erről van szó akkor fogalmam sincs.
2017. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2 de kakaóval hálálja meg? 😀

#3 ha ez a gond, elküld fogat mosni.

2017. máj. 31. 00:45
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Mi van veletek srácok ?

Nagyon gyászosak a ma esti kamutrollkérdések :D

2017. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Akik minden második kérdés alá odafröcsögik, hogy kamu, annyira egyhangú az életük, hogy ha valakivel szokatlan dolog történik, az már nem is lehet valóság?

Nyilván én is furcsállom, azért írtam ki a kérdést, mert nem egy mindennapi reakció párom részéről.

2017. máj. 31. 01:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Mik ezek a kérdések, jézusom :'D

...

2017. máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Ja.

Ha az ember viszonoz egy kapott pozitív dolgot, azt sose hálából teszi. Csak idomításból.


Javaslom, hogy ezen túl az orál után rugdosson meg és akkor biztos lehetsz benne, hogy nem akar idomítani.


Idióták. Pff...

2017. máj. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

Ez tuti kamu.

Ne is próbáld magyarázni.

2017. máj. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Ja, azert frocsogjuk Oda, hogy kamu, mert ebben a kategóriában kb. minden második kérdés az. Kicsi vagy te ahhoz, hogy atvagj minket.
2017. máj. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Viszonozza orállal. Kakakót csinálni könnyebb, ezért inkább annál marad.
2017. máj. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!