Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok bízni a párotokban, ha tudnátok róla, hogy elég hosszú ideig csalta az exét?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig tanulom a bizalmat. Ugyanakkor hiszek abban, hogy egy ember képes a fejlődésre, ha azt ő maga akarja. Abban nem hiszek, hogy én meg tudom változtatni, de azt tapasztalom, hogy egy sok mindenre képes, ha azt ő maga akarja. Ez nem naivitás, naivitás az, ha azt képzeljük valóságnak, amire vágyunk a másiktól.

Nincs két egyforma kapcsolat. Ha az elején őszintén elmondja ezeket neked és képes átértékelni, meglátni a saját szerepét a történetben, az mindenképpen nagyon pozitív kiindulópont.

Nézd, senki sem akar csalódni, megcsalt lenni, ki akar sebeket? De mi a garancia arra, hogy egy makulátlan lovag 10 év után nem vágyik majd másra?

Egy kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell. Mindkét ember hosszútávú kapcsolatot szeretne és hasonlóak az elvárásaik e tekintetben, akkor az egy jó alap, bármi történt is a múltban. Ha egy kapcsolatban vannak titkok, hazugságok, akkor az nem egy egyenrangú kapcsolat. Meg kell ismerni egymást, kell sok őszinte beszélgetés, elfogadás. A múltat nem lehet megváltoztatni, a jelenben lehet tenni a jövőért.

2017. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

11-es


Ebben egyet értek, és ez nem is naivitás. Én is hiszem, hogy az ember tud változni. -De nem külső behatásra, ez persze, hogy hülyeség. Hanem belsőre, a saját maga miatt.


Ugyanez igaz tehát a megcsalásra is:

Naivitás az, ha azt hiszed, hogy ez a dolog (hogy a párod téged meg fog-e csalni), az tőled függ. Mert nem.

Ez ugyanúgy az ő saját dolga, saját hitrendszere/elvei alapján dől el.

2017. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem de, össze se jönnék ilyennel ha megtudnám.
2017. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lifeishard ***** válasza:
#11-es szépen megfogalmazta.
2017. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnék. Ha a kapcsolat előtt tudnám meg, akkor nem kezdenék vele, ha már vannak érzelmek akkor pedig állandó rettegéssé válna az életem és nem volna módszer, amivel meg tudna nyugtatni. Szép lassan vége lenne a dolognak.
2017. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!