Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal fel a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel a barátom mások előtt? Talán szégyell?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolat elején pár nap után bemutatott a fontosabb barátainak, bulizni is voltunk. Viszont az elmúlt 1 hónapban sehova se mentünk. Ő minden héten elmegy bulizni. Amikor kérdezem, hogy én is mehetek e az a válasz, hogy nem. A másik dolog, hogy ha sétálunk az utcán és szembejön valamelyik ismerőse rögtön elengedi a kezem. Vagy ha találkozunk és ott van az egyik barátja akkor csók helyett csak 2 puszit kapok.

Próbáltam már vele ezt megbeszélni, hogy ezek a dolgok nekem rosszul esnek, de nem mond rá semmi konkrétumot, sőt inkább annyit mond, hogy hisztis vagyok.

Mit tegyek, hogy ez változzon? Már a szakításon gondolkodom. 20L


2017. dec. 2. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jó hogy rájöttél,3 hónap után,kb semmi vagy neki.
2017. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, hogy egy manipulativ kiskrapek így alázzon, keress mást, aki majd úgy hordoz mint a véres kardot, büszkén!
2017. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne tisztázni, hogy benne milyen érzések játszódnak le akkor, amikor nem akarja, hogy vele menj bulizni vagy másképp viselkedik veled a barátai társaságában. Ehhez egy nyitott, őszinte beszélgetés szükséges. Te is mondd el bátran az érzéseidet, de csak magadról beszélj,ne arról, hogyan kombinálod tovább az érzéseket. Akkor nem lesz hiszti és veszekedés és sok kérdés tisztázható. Pl. hogy akar-e komoly kapcsolatot vagy te mit vársz egy kapcsolattól.
2017. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem enged elmenni magaval bulizni es ugy tesz mintha csak haverok lennetek?? Es ennek ellenere meg vele vagy???

2017. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak gondolkozol a szakításon? Milyen kapcsolat az, ahol soha nem mehetsz a barátoddal buliba és ismerősök előtt, nem fogja meg a kezed, csók helyett meg csak megpuszil?!
2017. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert a haverjai úgy tudják már szétmentetek és ezt mondják az 1hópnapja megismert új csajának is.
2017. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, 3 hónap együttjárás után mi tart mellette? Találsz mást, ez annyit sem érdemel hogy viszlát!
2017. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkodj szakíts!

Nem fog belehalni.

2017. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kaptál túl jó kritikákat a barátaitól.


Mi lehetett ezeknek a kritikáknak az alapja?

2017. dec. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!