Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, párkapcsolatban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, párkapcsolatban hogy álltok a flörtel, nők bámulásával?

Figyelt kérdés

Sok nő jön azzal hogy az ő fèrjük tisztességes,sose csalna meg,nem érdeklik más nők?!

Az érdekelne mennyire lehet ennek valóság alapja?

Férfiak,őszintén mivel ez egy anonim oldal elmondanátok hogy párotok mellett előfordul h flörtöltök,megbàmultok más nőt,megjegyzéseket tesztek rá.Tényleg van olyan fèrfi aki soha nem néz rá másik nőre?

Mit gondoltok erről és arrol h sok nő vàltig àllitja h az ő pàrjuk sosem.

Olyan fèrfiak irjanak akik hosszu kapcsolatban vannak már.Sok ideje egy emberrel vagytok,milyen amikor meglattok egy jo nőt?szerintetek minden férfi csinàlja a párja mögött?26 F


2017. dec. 3. 10:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyszer sem történt még csak hasonló sem,de ugyan ezt várom vissza is.
2017. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megnezni megnezem,de nem erdekelne akkor annyira.27f
2017. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még akkor sem bámulom a nőket, amikor szingli vagyok. Sosem voltam az a nyálcsorgatós fajta, a szép külsőtől sosem estem hasra. Ha párom van, akkor pedig annyira a bűvkörében vagyok, hogy ilyesmi abszolút fel sem merül, sőt, volt olyan barátnőm, aki séta közben még fel is hívta a figyelmemet, hogy "milyen szép az a nő, mit szólok hozzá". Aztán jött a válasz, hogy "hozzád képest a fasorban sincs". Én ilyen típus vagyok, ilyennek születtem.
2017. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok férfi de pl drága exem lájkolgatott, bámult csajokat, bár imádta mikor féltékeny vagyok (mert az elvileg cuki)

Viszont sajnos visszahallottam hogy egyszer én vagyok a legjobb, legtökéletesebb nő akit el tud képzelni, csodál hogy vele vagyok, de ha összevesztünk akkor rögtön flörtölt másokkal a munkahelyén..

Így engem is érdekelne hogy ez hogy megy a hímnemnél😉

2017. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mit bámulnék egy nőn?

nem vagyok boci, és nagyon sok is van belőlük.

2017. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, aki nem néz másra, de a tisztességesebbje nem bámészkodik, nem csorgatja a nyálát és nem képzeli oda az illetőt szex közben a barátnője helyébe.

Ha ilyenek előfordulnak, nem működőképes a monogám párkapcsolat.

2017. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
3-as te tényleg férfi vagy? Én még egy ilyet sem láttam.
2017. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

#7es

Az elején kezdtem hogy én nem vagyok férfi, tehát nő vagyok és ezt tapasztaltam, érdekelne hogy ez a bámulás, flört valójában hogy megy nálatok..

2017. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szegénységi bizonyítvány a boci nézés meg a beszólogatás!!! Soha de soha nem indítanék így egy kapcsolatot de persze van olyan akinek ez bejön egészségére !!!49 F
2017. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha van párom (már pedig most van), akkor nem nézek meg mást nőt még csak kicsit sem. Ha nincs akkor bámulok meg másokat. 17 hónap alatt egyszer se fordult meg bennem, hoyg szakítsak vagy megcsaljam. Pedig őszintén megondva lehet lett volna rá alkalmam mivel távkapcsolatban vagyunk. De mégsem tettem meg egyszer sem.
2017. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!