Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önzőség egy párkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timi20000 kérdése:

Önzőség egy párkapcsolatban? A párom nem tudja elviselni hogy ne neki legyen igaza? 35/L

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk csaknem 9 éve. Idáig az egész kapcsolatunkat végigkísérte az önközpontúsága. Én mindig másodlagos voltam, vagyok az életében, az én érzéseimmel szinte semmit sem törődik. Ha neki kedve van eljár hétvégén kocsmázni, haverozni, tudja hogy én ezt nem díjazom mégsem törődik ezzel. Mindig azzal jön hogy én ki vagyok neki, nem vagyok neki senkije hogy én megmondjam hogy ő mit csináljon, ne akarjam már őt irányítani, had élje ő az életét ahogyan ő akarja. Egyszerűen úgy érzem hogy egy párkapcsolatot nem tud megfelelően értékelni, megfelelően viselkedni benne hogy mindkét félnek ( ne csak neki) jó legyen. Nem tud váltani az "én" szempontról a "mi" szempontra. Egyébként szeretjük egymást, ha nem így lenne már nem lennénk együtt. Ezek alatt az évek alatt sokáig vágytam egy babára, meg hogy elvegyen... De ezt nem akarta mondván egy papír nem számít semmit, meg erre a rossz világra ő nem akar gyereket...

#önzőség #egoizmus #én központúság
2017. nov. 21. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele? Látja, hogy veled bármit megtehet, úgyis ott leszel neki. Gyerek nem lesz. Házassag nem lesz. Semmi, amire vágysz, nem lesz. Kell ez neked?
2017. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, nekem az is kérdéses, hogy 9 évet hogy bírtatok ki egymás mellett. Vázolom a problémákat:

- te meg akarod tiltani neki, hogy nélküled járjon el hétvégente kikapcsolódni, szórakozni

- te házasságot akarsz, ő nem akar egyáltalán

- te gyereket akarsz, ő nem akar egyáltalán

- te boldogtalan vagy ebben a kapcsolatban, elnyomva érzed magad, az igényeid nincsenek kielégítve

- ő úgy érzi, meg akarod szabni, mit csináljon, korlátokat akarsz neki felállítani, és elvárásokat támasztasz felé, amiknek ő nem akar megfelelni


Sajnálom, de nem vagytok egymáshoz valóak.

2017. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy együtt neveljük az én előző kapcsolatomból született lányomat. Mikor megismerkedtünk a lányom 5 éves volt, most 14. Úgy vélekedik ezzel kapcsolatban hogy a szülői érzéseit ez teljesen kielégíti.
2017. nov. 21. 21:23
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Még egy 35/L...

Most nekünk panaszkodsz azért, mert te 9 év(!) alatt nem jutottál el odáig, hogy nem passzoltok egymáshoz?

2017. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Peddig egy jó kepcsolat a kompromiszum ill egyetértésen alapszik. 😀
2017. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én végigolvastam a leírást, és elképedtem. Egy normális, egészséges nőnek szinte minden mondata önmagában(!) válóok lenne, hát még mindezek együtt... No komment, tényleg...
2017. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
A 35/L-en besírtam :D
2017. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
37 eves vagyok, de a 35/L vicces meg nekem is :D
2017. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

szerintem az elején kialakult egy alapkeret ami kb ez-

-bejössz nekem,de van egy gyereked,úgyhogy nagyon hálásnak kell lenned,hogy egyáltalán belemegyek ebbe,úgyhogy ne nagyon pattogjál,mert lecseréllek.-

ez nem nem túl szimpatikus.


viszont második olvasásra meg nincs abban semmi,hogy eljár haverozni időnként.

és gondolom a sokadik piszkálódás után fakad ki,az írt stílusban,hogy hagyd már abba.

2017. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
te imádsz szenvedni hogy egy ekkora tuskóval vagy.viseld el ha nem hagytad el eddig.ostoba,buta.
2017. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!