Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegyek kamionozni, tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek kamionozni, tuti hogy meg fognak csalni?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, tökre bejön.

Jól is fizet, jól vezetek, ismerős is van.

Viszont aggaszt, hogy mi van ilyenkor a párkapcsolattal?

Akit ismerek, szinte mindnek félrelép a feleség, barátnő.

Rákérdezni direktben meg nem merek, hogy figyelj már, nem zavar, hogy 3 gyerekből kettő nem a tiéd?


2017. dec. 3. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Úgy áll hozzá a nő, akkor lehetsz a szomszéd épületben akár pék is, akkor is meg fog csalni. Különben, lehet benne valami, három kamionos feleséget ismerek. Országot nem hagyja el a párjuk még, ők már más ágyában gyűrik a lepedőt.
2017. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Én ismerek olyat is, akit vélhetőleg nem csal meg a felesége.

De itt nemcsak ez a kérdés.

Egy családnak van közös élete, mindennapjaik, ünnepeik, megoldandó, megbeszélendő feladataik.

Részemről inkább emiatt működhetne nehezebben ez a kamionos életforma.

Nem pont azért,hogy az asszony nem tud elvégezni, megoldani mindent, egyszerűen azért, mert úgy érzem, az ilyen helyzetekben a kommunikáció nehézkesebb, és egy idő után már különválasztja a családot, mindenki megy a maga dolgára,végzi a feladatát, megszervezi a külön programját. Amihez hozzá lehet szokni. Vagy nem.


Szerintem csak abban az esetben kell ezt bevállalni ha nagyon szükség van arra a pénzre és más állásban nincs rá lehetőség megkeresni.

A belföldi fuvar jóval kevesebbet fizet, de talán érdemesebb annak, aki szeret vezetni de mégis a családdal akar maradni.

Egyik ismerősöm inkább vállal + lehetőséget hétvégére, ami igencsak fáraszt, de minden este hazatér.Korábban Ő is külföldre járt, kb. annyi pénzbe került a kaja amit elvitt mint amennyivel kevesebbet keres most, és itthon van.

2017. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjuk már ezt a marhaságot, hogy ha nem olyan a feleséged :D

Azért azt, hogy elmegyek 3-4 hétre nem olyan, mintha itthon 8 óráznék :)

Egyébként ismerős a szitu, itt is volt olyan, hogy pali elindult külföldre, aztán kB 10 km után jutott eszébe, hogy otthon hagyott valamit. Hívta az asszonyt hogy megy haza, készítse már ki azt a valamit.

Nem vette fel, szal... Arra ment haza, hogy persze hogy nem veszi fel, már rajta feküdtek :D

2017. dec. 3. 11:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Amelyik olyan típus, az akkor is megcsal, ha egy munkahelyen dolgoztok - valamilyen úton-módon így is megoldaná. Tény, hogy a törődés iránti igénye a párodnak részben kielégítetlen maradna, amíg távol vagy, de próbáljátok telefonon vagy neten keresztül orvosolni, ha erre a hivatásra adod a fejed. Azt meg azért ne felejtsük el, hogy a kamionosok is szoktak ám csajozgatni. A magányos farkas-életvitelre, ami a kamionozással jár, sokan választják ezt a fajta gyógyírt :D
2017. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az adott nőtöl függ és azon hogy mennyire vonzódik hozzád.


Tény hogy nem jó a távollét.

2017. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Volt egy munkatársam, ő külföldön dolgozott anno hentesként. Meglepetésből korábban jött haza, és kapott érte két év felfüggesztettet. Meg elvált.


Nem szeretem az erőszakot, de ebben az esetben talán megértem. Vicces, de nem vicces. A fogatlan nők nehezebben találnak később párt. A másik srác megúszta egy orrtöréssel, ami szerintem egy hentestől nagy szerencse, hiszen ő is másból akart kolbászt csinálni.

2017. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor volt 5 eves gimis osztalytalalkozo akkor ott az egyik csaj egy kamionossal jott ossze. Mondjuk a csaj se vegzett egyetemet na mindegy. Aztan kerdeztem tole mi ujsag, meselt a pasijarol is. Kerdezem, na es most itthon van? Mondta hogy nincs. Mondtam, hogy ertem biztos szar lehet neked. “Hmmm megoldom :)” A tobbit kitalaljatok :)) Megoldottam neki :)
2017. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért én ezt így nem jelenteném ki. Jól működő kapcsolatban elképzelhető, hogy kitart melletted a párod, de nem gondolom, hogy hosszú távon egészséges ez a távkapcsolat.
2017. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én voltam távkapcsolatban a párommal-későbbi férjemmel- kétszer is. sosem csaltuk meg egymást.

És amúgy te hűséges maradnál, ha hetekig úton lennél, és a többi kamionos megmutatná, hol szoktak krvázni?

Ugyanis mindenki magából indul ki. Mivel számomra elképzelhetetlen a hűtlenség, nemcsak én sem tettem, hanem nyugodtan engedtem a páromat külföldre, ugyanis a megcsalás eszembe sem jutott.

N 40

2017. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!