Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegyek kamionozni, tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek kamionozni, tuti hogy meg fognak csalni?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, tökre bejön.

Jól is fizet, jól vezetek, ismerős is van.

Viszont aggaszt, hogy mi van ilyenkor a párkapcsolattal?

Akit ismerek, szinte mindnek félrelép a feleség, barátnő.

Rákérdezni direktben meg nem merek, hogy figyelj már, nem zavar, hogy 3 gyerekből kettő nem a tiéd?


2017. dec. 3. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az adott nőtöl függ és azon hogy mennyire vonzódik hozzád.


Tény hogy nem jó a távollét.

2017. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan a kamionozás, mint a 8 órás? Első vagyok. A párodon múlik. Ismerek olyan nőt is, aki, a párjával, otthoni vállalkozást csinálják és még is ott helyben lazán csalja a párját. Aki meg akar csalni, az meg fog, mindegy mit, hol melózol.
2017. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideig kamionozott a férjem és soha nem csaltam meg. Előttem volt már élettársi kapcsolata, akkor otthonról dolgozott, mégis megcsalta a csaj. A nővéremnek közös üzlete volt a férjével, együtt dolgoztak, mégis 8 hónapon át csalta a férje, mire kiderült.
2017. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély.
2017. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen kapcsolatba bele se mennék. Ez nem kapcsolat...
2017. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!