Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan húztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan húztam fel magam a viselkedésén?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy jó ideje, és bár hektikusan, de tartottuk a kapcsolatot, egyszer sikerült találkoznunk is. A múltkor "eltűnt" egy hétre, amikor hívtam, napokig folyamatosan ki volt kapcsolva a telefonja. Aggódtam érte, írtam neki fb-on is, de nem reagált. Végül be volt kapcsolva, hívtam, nem vette fel, utána írtam sms-t, később hívott, én nem tudtam felvenni, írt, hogy hívjam vissza. Felhívtam, mondtam neki, hogy nagyon aggódtam érte, erre ő: "aha, nem volt semmi baj". Kérdezte, mikor járok ott, ahol ő tanul, azt válaszoltam, hogy még nem tudom, erre "na szia", és letette. Villamoson volt, de akkor is furcsa. Visszahívtam, hogy tisztázzuk, de nem vette fel. Aztán írtam neki, hogy ha azért nyomott ki, mert nem tudtam válaszolni, akkor inkább ne is keressen többé. Rosszul esett, hogy nem hagyta végigmondani, és hogy én itt aggódtam érte, ő meg érzéketlenül tudomásul vette.

Régebben, a találkozásunk előtt is sokszor volt elérhetetlen, bár be volt kapcsolva a telefonja, de fel se vette, vissza se hívott, aztán feltűnt a semmiből. Tudtam, hogy depressziós típus, próbáltam éreztetni vele, hogy elfogadom őt, hogy velem megbeszélheti a problémáit, de csak egy-két apróságot mondott el. Sajnáltam, hogy nincsenek barátai, tudta, hogy tetszik nekem, és a találkozásunk után is kb. ugyanúgy viselkedett, tehát nem hinném, hogy zavarta volna a közeledésem. Már régebben is volt, hogy eltűnt, utána feltűnt, és zavart, de kitartottam, de most már nagyon bosszantott, hogy így faképnél hagyott. Szerintetek jogos volt, hogy felhúztam magam, és így reagáltam?



2016. jan. 26. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az volt, hisztis píítsa. hagyd a fenébe.
2016. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
depresszió ide v oda, ez a csaj egy bunkó
2016. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Mondjuk többször eljátszotta, hogy se fel nem vette, ha hívtam, se vissza nem hívott, aztán előtűnt valahonnan, de tűrtem, mert esélyt akartam neki adni. Most sem az zavart, hogy lelépett, hanem hogy mondhatta volna, hogy bocs, de mennem kell, megértettem volna, azt sem értem, miért volt olyan fontos neki, hogy visszahívjam, ha most meg eltűnt. Sokszor volt teljesen kiszámíthatatlan, nehezen tudtuk összehozni a találkozást is, de ott kedvesnek, normálisnak, csak kicsit félénknek tűnt, de engedte a nyomulást, utána is azt írta, hogy fontos vagyok neki, és meg akar ismerni. Nincs jóban a családjával, és nincsenek barátai, ennyit tudok, segíteni is akartam neki, de rosszul esett, hogy én halálra aggódtam magam érte, ő meg így reagált. Olyan hirtelen tette le a telefont, hogy nem értettem, azért lépett-e le, mert nem tudtam megmondani, hogy mikor járok arrafelé, de nem is tudtam vele megbeszélni a dolgokat. Ha beszélni nem tud mások előtt, írni még írhatna, szóval ez sem mentség. Elég furcsa csaj, bár én még így is adtam volna neki esélyt, de mindig csak kudarcba futok bele.
2016. jan. 26. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!