Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mano0822 kérdése:

Miért van az, hogy semmit sem mondhatok a páromnak, az édesanyjával kapcsolatban? Már nagyon elegem van

Figyelt kérdés

Mostmár elegem van az egészből.14. hetes kismama vagyok és most jutottam el oda, hogy jobb lesz ha külön megyünk a párommal. (3 éve vagyunk együtt) Egyedül nevelte az édesanyja. Nagyon szoros a kapcsolatuk.

Röviden tömören: konkrétan semmit nem mondhatok, ami az édesanyjával kapcsolatos, mert rögtön a torkomnak ugrik és már nagyon elegem van. Ma például a karácsonyi ajándékán vesztünk össze. Nagynehezen kitaláta, hogy vegyünk neki parfümöt. Na, de az a parfüm nem volt magában csak szettben. Én meg mondtam neki, hogy nincs külön csak szettben és hogy ennyibe kerül a szett. Hozzá teszem nem volt szándékomban semmi rosszat mondani ezzel. De már ezért a torkomnak esett. Mert, hogy én mondtam hogy mennyibe kerül. És még a tetejében azt mondta hogy húzzak haza. Kész, nem bírom tovább. Szerintetek mit tegyek?


2017. dec. 4. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan ezen húzta fel magát? Ez mi? Életben nem hallottam még ekkora f...szságot, jesszus.

Higgadtan beszéld meg vele, ha nem hajlandó változtatni, akkor nem tudsz vele így együtt élni. Aztán lehet reménykedni, hogy apának legalább jó lesz.

2017. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!