Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is felháborodnátok ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is felháborodnátok ezen? Vagy én estem túlzásba?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy az interneten megkérdezte tőlem a barátom, hogy mit csinálok éppen. Azt válaszoltam, hogy női dolgok. Utána azt kérte tőlem, hogy meséljem el neki a részleteket amikor a fürdőszobában voltam mivel azt szeretné, hogy megnyíljak előtte. Ez nekem kényes dolog és nem is tudom hogyan kellene erről részleteket mondani.


Szóval, hogy más lányok csak úgy random helyzetekben beszélnek neki a női bajokról, fájdalmaikról részletesen (Hozzá teszem, hogy orvossokkal dolgozik.) Ez nem furcsa? Bár ő ezt sohasem kérte tőlük. Ezt elhiszem, mert volt egy másik helyzet is, de bebizonyította az ártatlanságát. De ez más téma.


Nekem nagyon rosszul esett az biztos. Azt mondta, hogy mindig féltékenykedek. Én pedig azt vettem észre, hogy szándékosan kerget az őrületbe.

Ti felháborodnátok?



2017. dec. 4. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi vaaaaaan?
2017. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Na fuss neki mégegyszer. Ebből semmit nem lehet kihámozni.
2017. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem értem
2017. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok.


A lényeg:

Féltékeny lettem. A barátom persze más lányokkal is beszélget rajtam kívül. Azok a lányok elmesélik a barátomnak a havi menszeszt. Meg egyéb bajukat. Ez munka időn kívül is előfordul. Úgy gondolom, hogy ez nem normális.

Szerintem ezt fogalmaztam meg érthetetlenül.

2017. dec. 4. 22:17
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Tehát most azon vagy kiakadva, hogy más nők közlik vele, hogy megjött nekik vagy mi? Úram atyám...

Nem tudom, nálunk a baráti társaságban (a fiúkkal is) teljesen természetes dolog, hogy ilyenekről is beszélünk. Az undi részleteket is megszokták már szegények. Ilyenek vagyunk mi nők, nem virágokról meg hasonló baromságokról beszélgetünk, hanem szexről, menstruációról, szőrről stb. :D Felnőtt emberek vagyunk basszus.

Párom előtt sem volt sosem ilyen gátlásom, simán végignézi ahogy tampont cserélek ha éppen zuhanyzik vagy valami. Bőven elég ideje együtt vagyunk már ahhoz, hogy ne legyenek gátlások semmilyen téren.

2017. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Talán azért lehetek ilyen, mert elég kevés barátom van. Baráti társaságban még kevesebbet vagyok. Már kezd összeállni a kép. Köszönöm.
2017. dec. 4. 22:21
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Az utolsó dolog amiről egy férfival társalognék.

Mi a jó fenét érdekli egy pasit a havibaj'.....

2017. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha egy lány rá akarna hajtani a barátodra, akkor fix,hogy nem a menstruációjáról beszélne neki.

Nekem van egy lány barátom, aki szintén megosztja velem,ha nem jön meg neki,vagy ha végre megjött, meg egyéb ilyen dolgokat. SOha nem kérdeztem rá, de nem zavar,ha elmondja,sőt, örülök,hogy így megbízik bennem.

Nem olyan szokatlan ez.

2017. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsétlen gyerek, érdeklődik a barátnőjéről, az meg mindjárt levágja a fütyijét :D


Kérdező, ha nem lennél ki kellene találni. Életemben még ilyen prűd, betegesen féltékeny, paranoiás nővel nem találkoztam.


Az jó, hogy neked is feltűnt, hogy kissé furcsán viselkedsz, és ezért megkérdezted legalább itt. Vagy valami nagyon furcsa környezetben nőttél fel (bigott vallásos csalás?), vagy valami személyiség problémád van. Ha 2 hetesnél hosszabb párkapcsolatokat szeretnél, akkor keress egy pszichológust, és minden héten beszéld meg vele a dolgaidat.

2017. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem. Őt nem érdekli. Csak mások beszélnek neki erről.
2017. dec. 4. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!