Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent pontosan az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan az, hogy valaki érzelmileg éretlen?

Figyelt kérdés
Volt egy fiúm (18),akivel két hónapig voltunk együtt. Két év van köztünk, ám eddig mégsem éreztem azt, hogy éretlen lenne hozzám képest. Eleinte nagyon fontos volt neki a kapcsolat, ő mondta ki először, hogy szeret, odaadó volt, mindent megtett, bemutatott a szüleinek is, elég hamar. Aztán szépen lassan megváltozott a viselkedése és olyan indokkal szakított, hogy neki nem megy, ő képtelen annyit beletenni a kapcsolatba, mint amennyit megérdemelék. Ő erre most képtelen, hiába "akarja". Mégis mi lehet ennek az oka, másik lány, nem volt szerelmes vagy esetleg tényleg túl éretlen még egy normális kapcsolathoz? Előttem volt egy kilenc hónapos kapcsolata, de mégis azt mondta, hogy sosem bántak vele ilyen jól, mint én.

2017. dec. 5. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még két év lett volna a kapcsolat, azt mondom oké, megunt téged, ennyi. Gondolom még csajozni akar, nem akar leköteleződni hosszabb időre valaki mellett, aztán bekamuzott egy ilyen közhelyes valamit. Ne foglalkozz vele. Bár azt én sem értem, ha odaadó volt meg rendes mi ez a hirtelen pál fordulat, de ne keress benne logikát, mert nincs. :D
2017. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nincs kibékülve magával, nem nagyon ismerkedik, tehát nem hinném, hogy csajozna. Bár lehet erre vágyik, nem tudom. De hát akkor egyszerűbb lett volna ezt mondani szakításnál :D
2017. dec. 5. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, minek hívjuk a jelenséget, a párkapcsolat - legalábbis egyelőre - nem neki való. Ugyanezt 25 vagy épp 40 éves férfival is tapasztalhattad volna.
2017. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor simán lehet, hogy nem érezte feléd a kötődést, hogy veled jobb mint nélküled. Sajna van ilyen nem mindig elég a kémia, meg a jó együttlét, nem a szexre gondolok itt.
2017. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges. A kapcsolat elején kijelentette, hogy ő "hideg" érzelmek terén és általában nem tudja kimutatni az érzelmeit. Bár ezzel annyi a gond, hogy kapcsolat elején mégsem volt ilyen..
2017. dec. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!