Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki akinek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek nagyon tele van a hócipője a férjével vagy a pasijaval? Nekem nagyon tele van az élettársammal. Valaki akivel megbeszélhetném? 47F

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az élettársad?? Ha vele nem tudod megbeszélni a problémáid, akkor semmi értelme az egésznek.
2017. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudod van hogy az ember nagyon maga alatt van. Pont azért mert nem tudja vele megbeszélni. Sose érezd így magad? Én most nagyon készen vagyok és egyedül érzem magam. Ez van bocs.
2017. dec. 5. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2017. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A helyzeted reménytelen, de nem súlyos, ahogy egy híres pszichológus fogalmazta. Vagy tudok segíteni, vagy nem, de szívesen meghallgatlak.
2017. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valaki olyannal beszéld ezt meg aki ismer mindkettőtöket és valamennyire belelát az életetekbe.


Csak magát az adott helyzetet/problémát másképp" ítéljük meg mintha ismernénk Benneteket, előzményeket, körülményeket.


Ennyi idősen már, főleg egy hosszabb kapcsolatban, sok nőnek/pasinak vannak olyan napjai, időszakai amikor tele van a hócipője a másikkal.

Kérdés,hogy a probléma megoldható, áthidalható, vagy nem változik, bármit teszel érte.

2017. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen meghallgatlak és adok egy elfogulatlan véleményt.

24L

2017. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Tudod van hogy az ember nagyon maga alatt van. Pont azért mert nem tudja vele megbeszélni. Sose érezd így magad?"


Voltam már magam alatt, de ilyenkor sincs szükségem arra, hogy bárki olyannal beszéljem meg a problémáimat, aki nem érintett benne. Nem oldja meg a problémát, szóval teljesen felesleges, sose értettem ezt a "most kibeszélem magamból" dolgot. Minek? Ha pedig az illetővel nem lehet megbeszélni a dolgokat, akkor kilépek a kapcsolatból, nem húzom feleslegesen meg panaszkodok random idegeneknek. De hát te tudod..

2017. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen,írj ha gondolod. 38N
2017. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tartod magad kissé gáznak, hogy nőkkel akarod megbeszélni?
2017. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen

41/N

2017. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!