Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha a párom megtartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha a párom megtartja magának a teljes karácsonyi bónuszt?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy most én keresek kevesebbet egy ideig. Anno fordítva volt, akkor simán kisegítettem anyagilag, kettőnknek gyűjtöttem a megtakarítást, és hasonlók.

Most ő keres jobban. Akármikor kap bónuszt, karácsonyi pénzt, bármit, szól róla, és mindent elrak magának.

Nemrég adtam neki kölcsön egy nagyobb összeget (azaz kettőnk helyett fizettem összevissza 600 ezret), megbeszéltük, a felét visszakapom, de azóta már le is tettem róla, mert akárhányszor felhozom, csak hisztizik és veszekszik.

A munkahelyemen elvették tőlünk a karácsonyi juttatást idéntől. A párom a fizetése kétszeresét kapta bónusz címén. Amikor felhoztam, legalább a töredékét odaadhatná, én nem kaptam semmit, az volt a válasz "szívás".


-lány-


2017. dec. 8. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
En kidobnam a bonuszaval egyutt.
2017. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Jajj mennyi ilyen pali van.. nem csak a nők használják ki a férfiakat,hanem a férfiak is nagy tahók.Már az első jelnél az ilyet ki kell dobni.Egy nő ne fizessen,és ne tartson el semmilyen nyomingert sem ! Ennyi.
2017. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos, log neked 300 ezerrel.
2017. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én összevesznék vele és követelném a pénzem! Ha nem adja akkor kidobnám. Azért ha valaki szeret és van benne némi gerinc akkor a kölcsönt vissza is adja. Kérdező,hagyd el ezt a surmó bunkót,mert az ilyenek csak lehúznak.
2017. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Abszolút jogos lenne, ha nem tartozna neked. Amiért ő dolgozik meg az az ő pénze és pont. A tartozását adja meg szépen és ennyi, onnastól kezdve nincs beleszólásod, hogyha több pénze van.
2017. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, de rendes ember. :"D

Na figyelj...Lóg neked 300.000 Forinttal. Innentől már tudod a választ.


22/N

2017. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Naiv vagy...s házi-rabszolga...kell ez neked?
2017. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

300 ezret? Azért az nem csak egy húszas! Soha senkinek senki helyett semmit nem fizettem adtam kölcsön. Még a férjemnek sem akivel 15 évet voltam együtt.

Húzd le róla ami jár neked aztán küld el a fenébe.

2017. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában még jogos lenne, hogy megtartja magának, de hogy a tartozását nem adja meg, pedig módjában áll, az igazi gerinctelen patkány jellemre vall. Alkalmazni kell az ilyennél a 2 rugásos módszert, egyet bele, egyet meg utána, hogy messzebbre repüljön.

De most komolyan, hogy tudsz egy ilyen mocsadékkal egy fedél alatt élni, egy ágyban aludni, és a párodnak nevezni?

2017. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában is sérelmezném ezt a helyzetet, de a párod reakciója felnyomta az agyam. Szívás? Mekkora tapló!
2017. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!