Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kondizás kontra párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondizás kontra párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a fiúk közül egyre többen, köztük az én barátom is, egyre fontosabbnak tartja azt, hogy hetente, többször, lehetőleg naponta lejárjon a konditerembe. Teszik ezt annak ellenére, hogy ez az együtt töltött idő rovására megy. Tényleg ennyire függővé lehet válni?
2017. dec. 9. 18:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kb. egy hónapja. De ő nem érzi soknak, azt mondja, segít levezetni a feszültséget. Na mindegy, az idő ezt is megoldja.
2017. dec. 9. 18:44
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

A parom is rafuggott.

Orvos javaslasara kezdte el, eloszor nem volt kedve, de mara tiszta maniakus lett. Legalabb a verkepe jobb lett, aminek nagyon orulok!

2017. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem azzal van a baj,mit csinál nélküled.Nem is azzal,hogy van saját hobbyja,célja,elfoglaltsága,mert ez mind jó.Az a probléma,hogy emellett te bele kéne férj olyan szinten az életébe,ahogy azt te igényled.Ha ez nincs meg,jogosan érzed úgy,háttérbe szorultál,nem vagy fontos.Ezt kommunikálnod kéne felé,nem cseszegető hangnemben.

Amúgy én is tökre megértem,ha valakinek van saját élete,plusz sokat dolgozik,egyebek...DE...ha úgy érzem,kezdek én lenni az utolsó a listán,nálam is elszakad a cérna.

2017. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22%

"azt mondja, segít levezetni a feszültséget"


Miért? Nem szeretkeztek???

Az edzés nálam akkor kerül előre mint feszültség levezető, mikor egyedül vagyok.

A szeretkezésnél nincs jobb feszültség levezető

2017. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a kezdeti lelkesedés ez még, azért megy naponta.

Később ha nem hagyja abba, akkor kétlem, hogy ilyen sűrűn fog járni.

Szerintem örülj neki, hogy lett egy új hobbija, nem baj az, ha van 1-2 dolog amit egymás nélkül csináltok.

Amíg kondizik addig foglald el magad.

Gondolom tudtok azért találkozni, ha ott is van max 1 órát naponta, csak van időtök még együtt lenni, nem?

2017. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt, mikor megismerted, akkor imponált, hogy szépen ki van pattintva, most meg örülnél, ha több időt töltene veled. Persze, akkor leeresztene, felszedne pár kilót, és mindjárt nem lenne olyan vonzó.



Járj te is edzeni!


Egyébként igen, ha belevágsz egy életmódba, és elkezdenek jönni az eredmények, akkor arra rá lehet csavarodni (akár már függőség szinten is, mikor valakit megvisel, ha karácsonykor zárva van a terem, vagy megbetegszik, és 3 napig nem tud lemenni)

2017. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

Ez akkor gáz, ha ez lesz az élete. Nincs annál szánalmasabb, mint aki elmegy dolgozni/tanulni és mellette az a hobbija, hogy milyenek az izmai és ENNYI.


Egyébként néhány éve divat lett edzeni járni. Régen kevesebben edzettek, de ők komolyan. Ma meg a termek fele tele van olyanokkal, akikről meg sem mondanád, hogy sportol - és később sem fogod megmondani róla.


Szerintem beszélj vele erről. Mi meg tudtuk ezt beszélni, ma már együtt járunk edzeni a barátnőmmel és mellette hagyok időt a kapcsolatunkra is.

2017. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én ezt lányként írom.


Én is kondizom/kondiztam, nem voltam kigyúrva, de sovány voltam és szálkás. Nekem volt egy barátom, aki eleinte tolerálta, hogy heti 4-5 alkalommal kondizom, mert be akart vágódni és mert tetszett neki az eredmény. Aztán később panaszkodni kezdett, hogy a kondizás "tőle elvett idő", és ragaszkodott ahhoz, hogy hagyjam abba, és inkább keressünk közösen egy sportot (ő futni akart, mert az volt az egyetlen sport, amiben ügyesebb volt nálam és mert az egy viszonylag olcsó sport).

Én próbáltam alkalmazkodni, és hajnalban mentem edzeni, az is probléma volt, mert néha "rájött", hogy ő reggel össze akar bújni, olyankor alig akart elengedni.

Az eredmény az lett, hogy felhagytam a kondival és szépen meghíztam, ráadásul a futás kikészítette a térdemet. Már 1 éve próbálok "visszaállni" a régi kondimra (1,5 éve szakítottam a barátommal), annyit értem el vele, hogy visszatért a régi kondim, de az alakom nem: a derekam eltűnt, a csípőmről a felesleget nem tudom leadni, viszont a lábam vastag és izmos, a vállam széles, és a bicepszeim nagyok. Úgy képzelj el, hogy egy kevésbé szálkás Péntek Enikőből egy (sokkal) kevésbé izmos Serena Williams lettem.

Ekkor megfogadtam, hogy soha többé nem járok senkivel, aki úgy érzi, hogy alanyi jogon jár neki a szabadidőm és a hobbimat tőle elvett időként tartja számon, amit joga van számonkérni rajtam.


A te esetedre visszatérve, nem tudom, hogy most mennyit kondizik a pasid, vagy még együtt vagytok-e, de megosztom a tapasztalomat:


1. Hacsak nincs közös gyerek és nem az van, hogy csak este tízkor jön haza minden éjjel, ne gondold azt, hogy a szabadideje alanyi jogon a tied.

2. Ha zavar, hogy sokat kondizik, ülj le vele és beszéld meg.

3. Kössetek kompromisszumot: a heti két alkalom maximum a közérzetre és az egészégmegőrzésre jó, akkor legyen heti három-négy alkalom vagy menjen reggel edzeni. Tartsa magát a megbeszélt alkalmakhoz, de cserébe te se duzzogj, ha kondizni megy, hanem tartsd tiszteletben (az exem nem tartotta).

4. Ha neki nagyon fontos a kondi, neked meg az, hogy a pasinak ne legyen fontos a kondi, akkor ne legyetek együtt (nem bántásból, de engem ez idegileg kikészített)

5. Az tényleg igaz, hogy a kondi nagyon függővé tud tenni, és az ember könnyen átesik a ló túlsó oldalára. Ebben igazat adok.

2018. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!