Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vett egy rakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vett egy rakás ke***ős szexes könyvet amin én kiakadtam, most hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek olvasni. Akarom mondani szerettem olvasni. Múlt időben. Az utóbbi pár évben elment az egésztől a kedvem. Minden könyv ami a kezem ügyébe kerül a könyves boltokban vagy bárhol..az miről szól? SZEX SZERELEM SZEX SZEX SZEX PÉNZ SZEX SZERELEM DOMINÁNS FÉRFI SUB NŐ SZEX SZEX SZEX. Komolyan elvagyok keseredve. Kiskorom óta imádtam olvasni! Az életem szerves részét képezték a könyvek az olvasás. Az számomra egy másik világ. Nyitott vagyok az újra,szeretem a kicsit elvont beteg könyveket,az írokat akik valami újat akarnak alkotni. Nem baj,ha szex is van egy könyvben. De minden történt e köre van építve: szerelem,szex. Utálom,hogy egyetlen normális férfi karaktert sem tudnak megformálni. A könyvekben minden férfi elcseszett, domináns,veri a nőt, ágról ágra jár a nő mindent megbocsájt,de aztán őt sem kell sajnálni,mert az is fűvel fával csinálta,megcsalta,veszekedések,ordibálás,sírás,agresszió aztán minden happy és a végén kefélnek egy nagyot. Ennyi,erről szólnak a könyvek.

Most ha valaki eddig elolvasta amit írtam..talán a lényegre térek.


Ezen a mai napig kivagyok akadva. És ritkán veszek magamnak könyvet. Most volt a születésnapom és a barátomtól mit kapok? Egy csomó kefélős szexes könyvet. Eszem megáll! Ezeket mind kidobhatná,mert sosem fogom elolvasni. Olvastam pár ilyen,nem tetszik. Tudja,hogy utálom az egészet mégis vett nekem 8 ilyen könyvet. Nem csak ezen vagyok kiakadva,hanem hogy rengeteg pénzbe kerülhettek. Gyerekes voltam,kiborultam,mert felkaptam ezen a vizet és kimondtam,hogy bocs de ezt kár volt,minek vett ennyi ba***os könyvet? A függvénytáblázatot előbb kezdem el lapozgatni! Összevesztünk ezen,nagyon megbántottam. Tudom most már,hogy hibát követtem el. Értékelnem kellett volna,hogy gondolt rám és valamit mégis csak adott. Amúgy azt hitte esetleg mégiscsak érdekelni fognak ezek a regények. Őszíntén nem tudom mit remélt. De annyira megbántódott,hogy két három napja szinte levegőnek néz. Mivel engeszteljem ki? Sajnálom,hogy úgy viselkedtem. Idióta voltam, áh nagyon rondán beszéltem vele. Pedig ez az egész nem egy nagy dolog. Tudom,hogy hülyén hangzik az egész. Mégis neheztel rám és valamivel szeretném kiengesztelni, de nem csak egy sima bocsánat kérést akarok. Nektek van valami ötletetek?


2017. dec. 9. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

"A könyvekben minden férfi elcseszett, domináns,veri a nőt, ágról ágra jár a nő mindent megbocsájt,de aztán őt sem kell sajnálni,mert az is fűvel fával csinálta,megcsalta,veszekedések,ordibálás,sírás,agresszió aztán minden happy és a végén kefélnek egy nagyot"

Hmm, meglepően életszerűnek tűnik pedig.


Nem kell kiengesztelni. Tanulja csak meg, hogy többé ilyet ne csináljon. Csukd rá az egyik jó vastag könyvet a golyóira és ugorj rá a könyvre. Az majd móresre tanítja!

2017. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első ez vicces volt:) megnevetettél:)
2017. dec. 9. 19:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már így a sorok olvasása közben is megsajnáltam a barátodat. Nem tudom, de nem így fejezném ki a nem tetszésemet, főleg egy ajándék kapcsán, amibe időt, pénzt, szeretetet fektett bele, te pedig így a torkának estél. Oké, mondd meg, h nem tetszik, de nem ilyen primitív módon kellett volna. Elég kiábrándító, aztán minden 2. kérdés, h miért szól arról, h a férfiak miért nem romantikusak és kedvesek..
2017. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
H mivel engeszteld ki? Szerintem erre a legőszintébb beszélgetés a legjobb. Akár többször is. Ne anyagiakban gondolkodj, hanem azon, h legközelebb ne légy ilyen bunkó
2017. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Kiadtad, elmondtad kész. Van szerelem,érzelem, ez nem okozhat törést és nem is kell pitizned:)

Nagyon nyugodt természetem van, de egyszer én is kiakadtam az ajándékon. Darabig orrolt a párom, viszont megértette, nem veszünk csak úgy ajándékot. Meglepit akar, legyen apróság. Mivel együtt élünk, nincs értelme tízezreket költeni olyanra, amit a másik csak félretesz.

2017. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy tudod mi a jó könyv. A leírásod ilyen szürke 50 árnyalatára vonatkozik és hasonló trágyák. Elég szűk lehet a perspektívád. Olvass Asimovot pl. Na az könyv.
2017. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok??
2017. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom, én elég sok könyvet olvasok és ritkán találok olyat, amilyet leírsz.

Annyi könyv van már, utána lehet nézni melyik milyen és olyat olvasni, aminek megtetszik a tartalma.

A szex és a szerelem azért van központban sokszor, mert erre van igazán igény a felnőttek körében.

A barátoddal tényleg bunkó voltál, legalább megpróbálhattad volna és elkezdhetted volna a könyveket. Nem rossz szándékból adta ő neked, nyilván jót akart, ki tudja mennyi ideig válogatta őket csak neked.

Ha nem is talált be, jobban meg kéne becsülnöd, hogy ő van neked és így gondolt rád.

Az én párom is adott már olyan ajándékot, ami hát nem volt telitalálat.

Ha el is mondod, akkor finoman kell, úgy hogy ne bántsd meg. És értékelni kell a szándékot.

Én egyébként egy esélyt adnék a könyveknek.

Úgy a párod is kiengesztelődne és te is rájönnél lehet, hogy nem olyan szörnyűek.

2017. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg jó könyv van. Ha a szépirodalmi szekcióban nézelődnél, nem kellene a kicseszett domináns pasikról olvasnod. (Amúgy bdsm kedvelő ismerősöm azon siránkozik, hogy kevés ilyen könyv van ami jó...)

Mondjuk 8 szex könyvön én is meglepődtem volna és feltettem volna neki a kérdést hogy "nyuszika, hiányzik valami a kapcsolatunkból?"

De amúgy túlreagáltad. Ne engesztelgesd, hanem beszélj vele, magyarázd meg, miért érzel így és ismerd el, hogy hiba volt őrjöngeni emiatt.Ennyi.

2017. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
"Nagyon szeretek olvasni. Akarom mondani szerettem olvasni. Múlt időben. Az utóbbi pár évben elment az egésztől a kedvem. Minden könyv ami a kezem ügyébe kerül a könyves boltokban vagy bárhol..az miről szól? SZEX SZERELEM SZEX SZEX SZEX PÉNZ SZEX SZERELEM DOMINÁNS FÉRFI SUB NŐ SZEX SZEX SZEX" Itt elakadtam és azóta is röhögök baz bekönnyeztem.
2017. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!