Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak a kicsi, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak a kicsi, vékony lányok a gyengéi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, de úgy érzem hogy haldoklik a kapcsolatunk. Már szinte az elején elmondta, hogy neki a pici, vékony, törékeny lányok jönnek be, de azért jött össze velem mert gondolta hogy a belső fontosabb mint a külső. Nem tartom magam kifejezetten rondának, de inkább erős testalkatú vagyok,mint törékeny kis madárka. Látom hogy néz az ilyen lányokra az utcán, sajnos nem tudja véka alá rejteni, ahogy elgyengül egy-egy ilyen lány láttán, sokszor percekig mereng rajtuk. Amúgy is nyitotabb a szexuális felfogása, amiből később még szerintem lehetnek gondjaink. Lehet, hogy jobb lenne szakítanom?
2017. dec. 9. 22:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Aki percekig csorgatja a nyálát egy másik nőre, az NEM szeret.


Miért alázod magad feleslegesen? Tedd ki, s keresd meg azt a pasast, aki mindenestől szeret.


Exem is folyamat megnézte a nagymellű, kikent cicákat, meg miért nem műttetem meg a mellem, stb.

Elég hamar kivágtam a francba.


A kedvesem imádja az alkatom, a kis mellem, pont azokat, amiktől az ex "irtózott" egy idő után.


Tudod, aki nem fogad el, azzal feleseges kezdeni.

2017. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az en sztorim is hasonlo volt. Nem untatnek senkit vele, mert hosszu.. de nem lett jo vege :(

Ez mar alapjaban rossz, hiszen sajat magad orlod, es ugy erzed, nem vagy eleg jo neki. Ez teged is tonkre fog tenni.

2017. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
En fiukent emiatt leptem ki egy kapcsolatbol meg az elejen. Hogy jo dontes volt-e, azt oszinten nem tudom, mert a lany belsore a legcsodasabb teremtes volt, akivel valaha talalkoztam, milliobol egy van olyan, mint o, s nagyon eros felelmem, hogy hozza hasonloval mar nem jutalmaz meg meg egyszer az elet. De ennek ellenere ugy ereztem, hogy vele szemben is tiszteletlen lenne, ha egyutt lennek vele ugy, hogy kozben mast kivanok. Nem tudok ertelmes valaszt mondani, mert a mai napig sokat gondolok ra, de azt is meg kell erteni, hogy azt nem mi valasztjuk meg, hogy mi tetszik nekunk igazan.
2017. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Gyerünk csajok!!!! Meglesz a 0%!!! Hajrá!


#5 voltam"


Ne vedd magadra. Az, hogy a zold kez nem like-gomb, hanem elvileg a hasznossagot fejezzuk ki vele, egy bizonyos absztrakcios kepesseget igenyel, ez sajnos nincs meg sok valaszoloban :)

2017. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Fel nem foghatom, hogy ha már összejön valaki valakivel FELNŐTTKÉNT, és komolyan gondolja vele,az miért törődik ennyire a külsővel még utána is.

Engem pl nem hat meg a külső ilyen szempontól. "


Azert, mert nem ferfi vagy. Lehet engem is lepontozni, de ettol meg igaz marad, hogy a ferfiak sokkal inkabb a vizualis ingerekre gerjednek, es nagyon fontos nekik a lany kulseje. Egyebkent a lanyok is erzik ezt, hisz nem veletlenul csinositjak, vekonyitjak, magasitjak, barnitjak vagy feheritik magukat minden eszkozzel, es komplett iparagak epulnek az ekszerekre, ruhakra, cipokre, szepsegapolasi dolgokra, plasztikara, stb. Mikozben ez a ferfiaknal alig van jelen. A ferfi elsosorban kulso alapjan valaszt. Lehet tagadni meg relativizalni, de igy van. En pl. megorulok a vekony, torekeny, kis mellu lanyokert. Sok lany meg imadja a magas, borostas, kockahasu fiukat. De van olyan lany is, aki joval megengedobb kulso teren, viszont a fiu legyen intellektualis/szorakoztato/vezeto alkat/akarmi.


Egy szo, mint szaz: a lanyok kulso, a fiuk meg belso teren hajlandobbak kompromisszumokat kotni parvalasztasnal. Vannak kivetelek, de ez a fo szabaly. Lehet tagadni, de attol meg igy lesz es mindig is igy volt.

2017. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
a férfiakat a a nő külseje vonzza elsősorban, szóval ez sajnos halott ügy. ellenben a nők hajlandók kompromisszumra a külső terén. pl. köllő babett is mondta hogy a férje nem az esete (16 évvel idősebb, kopasz, átlagos), de csősz bogi is azt mondta hogy neki a dwayne johnson félék jönnek be, na most ha láttad már azt a szintén idős ronda alacsony török férjét, akkor megláthatod igen messze áll tőle.
2021. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!