Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak a kicsi, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak a kicsi, vékony lányok a gyengéi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, de úgy érzem hogy haldoklik a kapcsolatunk. Már szinte az elején elmondta, hogy neki a pici, vékony, törékeny lányok jönnek be, de azért jött össze velem mert gondolta hogy a belső fontosabb mint a külső. Nem tartom magam kifejezetten rondának, de inkább erős testalkatú vagyok,mint törékeny kis madárka. Látom hogy néz az ilyen lányokra az utcán, sajnos nem tudja véka alá rejteni, ahogy elgyengül egy-egy ilyen lány láttán, sokszor percekig mereng rajtuk. Amúgy is nyitotabb a szexuális felfogása, amiből később még szerintem lehetnek gondjaink. Lehet, hogy jobb lenne szakítanom?
2017. dec. 9. 22:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
7.: téged majd akkor hagy ott, amikor a nagy terhes hasaddal már nem leszek olyan pici, mint a többi pici lány
2017. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ne a gyengéje legyél, hanem az erőssége.
2017. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13%

Gyerünk csajok!!!! Meglesz a 0%!!! Hajrá!


#5 voltam

2017. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
#11 legalább addig jól nézek ki, te még addig sem.
2017. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én ezt soha nem értettem.. Komolyan.


Múltkor egy baráti párnál a srác, akinek vékony barátnője van, ecsetelte egy másik nőt, akinek nagy melle és kerek popsija volt, szöges ellentéte a barátnőjétől. Ez aztán jó érzés lehet a csajnak, de a reakciójából ítélve ez nem új keletű dolog volt.

Azt sem értem, ezt miért viseli el? Milyen lehet úgy együtt lenni egy pasival, aki konkrétan kijelenti, kifejezi ( megbámul, áradozik előtte és mások előtt az általad szöges ellentétben lévő adottságokkal bíró nőkről?)

Én nem tűrném senkinek. Ott és akkor ez az áradozás nekünk volt kicsit kellemetlen, "külsősként". Nagyon szokatlan volt, mert mi ilyet nem csinálunk.


Másrészt az én barátom is szöges ellentéte külsőre azoknak, akik előtte nekem tetszettek.

Fel nem foghatom, hogy ha már összejön valaki valakivel FELNŐTTKÉNT, és komolyan gondolja vele,az miért törődik ennyire a külsővel még utána is.

Engem pl nem hat meg a külső ilyen szempontól.

A barátom tudta, hogy előtte más típusú férfiak tetszettek, de ő mégis megfogott engem, és valóban nem a külsővel. Lehet ezt ő is rossz néven vette amúgy az elején, amikor ezt beszéltük, de ez nem rossz dolog.


Szóval veled hogy bánik? Érezteti, hogy neki más nem kell, csak te, veled tervez?

Mondjuk részemről már a nyílt nyárcsorgatás sem férne bele így, de ugye mások vagyunk.

Ezt vele kellene megbeszélned szerintem.

Ugyanis azt is el tudom képzelni, hogy te túlzod el az önbizalomhiányod miatt az egészet, és te látsz bele többet. Meg azt is, hogy nem túlzod el, és valóban csak beéri épp veled.

De ezt neked kell tudnod, beszéljetek az érzéseidről.

2017. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
7:Nem szégyelled maga??!Az ilyen "nőket" dobják egy dugi után!Bár igazuk van,arra jó vagy!😂
2017. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
14.: nekem legalább nem kell mások pasija után kuncsorogni, mert szeret a párom :D
2017. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.


Gondolom, ha férfiakat nézne és hívná fel a figyelmed, egy-egy helyesebb férfira (bár tuti, hogy megnéz más férfiakat) azt már nem vennéd ennyire lazán. ;)

2017. dec. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Én is nézegetem a lányokat, van, hogy feltűnően"


Én értem az álláspontodat, de azt meg tudom érvelni, hogy nálam ez miért nem jöhet szóba.


Nincs azzal gond, ha van szemed, megnézed pár másodpercig ami szép. De az utánafordulás, "feltünően" bámulás az már konkréten tiszteletlen suttyó dolog, amikor melletted van a barátnőd az oldaladon.

Akkor nézd már úgy, hogy az ne legyen "feltűnő".

Miért kell a másik tudtára adni, hogy megdugnád?


Egyébként fordított esetben nem tudom, mit szólna a másik, de én biztos, hogy bejátszanám ugyanezt:

Ahányszor jönne velem szemben egy jó pasi, tudtára adnám azzal, hogy jól megnézem, meg a szemébe nézek, hogy bejön nekem. Hiszen nincs abban gond, ha megcsodálom, ami jól néz ki.


Csak nehogy aztán az legyen utána, hogy adott pasi jön utánam, és bepróbálkozik, mert hogy én is bejövök neki. (Volt már ilyen..)


Vagy ez ekkor már annyira nem lenne mókás dolog, ha emiatt ide is jön és flörtöl, hiszen látja, hogy észrevettem, ergo elérhető lenne? :)

Hm -hm...

2017. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

U.I

Egyébként aki így gondolja, azzal viccen kívül bejátszanám ezeket én is rendszerint: amúgy is van, hogy odajönnek hozzám, kíváncsi lennék, akkor meddig nem zavarná a másikat, ha ráadásul menne a kokettálás,megbámulás, majd ezután jön ide valaki udvarolgatni.


Csak mert nehezen hiszem, hogy ekkor már nem zavarna téged a csodálat kinyilvánítása a másik pasik felé.. :)

2017. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!