Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyok a párommal.Nagy a szerelem.Nagyon jó minden.Viszont ha csak 1 dologban is hibázok,lehord minden k..vának,mivel meghíztam minden bálnának.Amit ő mondott h főzzek elkészítem neki.Lemondta minden rossznak.Am.nem csavarog.Dolgozik.Hazajön itthon van egész nap.Engem lelkileg nagyon megbánt.Mikor kikiabálta magát lealázott mindennek elhordott.Oda jön h hogy szeret...Már nincs kedvem hozzá.

#megbántás #Lelkileg bántás
2017. dec. 9. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hülye vagy amiért elviseled.
2017. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a baj, mert még nem dobtad ki. Cseléd vagy, nem barátnő.
2017. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

Te is tudod, hogy nem. Ne hagyd, hogy bántson. Az, hogy a párunk bántson minket, még akkor sem jogos, hogy igaza van, és ezt te is tudod.

Úgyhogy kérlek, ne tűrd ezt el, mert jobbat érdemelsz. Te is megérdemled, hogy kedvesen és tisztelettel beszéljenek veled, és szeretettel, békésen forduljon feléd a párod. Másik oldalról pedig neki (ahogy senkinek a világon) nincs joga ahhoz, hogy másokat, főleg Téged bántson. Úgyhogy mindenképpen lépj ki ebből a helyzetből. Te látod, hogy pontosan milyen is a párod (a legbelső hangodra hallgass), és ennek megfelelően vagy ülj le vele nagyon komolyan beszélgetni, vagy szakíts. Semmiképpen se zárkózz magadba, és hidd azt, hogy helyes, amit csinál.


(Persze, lehet, hogy egészségesebb lenne, ha nem lennél "bálna", lehet, hogy rosszul sikerült aznap a főztöd, és nem olyan lett, mint amit ő elképzelt (ha jól értem ezek voltak többek között a "hibáid"), de szerintem te is tudod, hogy ezt nem úgy kell a párunk tudomására hozni, hogy az őt megbántsa. Szóval a bántás sosem helyes.)

2017. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A gyümölcsleves szerintem mai lett a legfinomabb.Csak azért mondta,h bántson.Ő direkt lelki terrort aljalnaz,aztmondta,h ő nem bánt fizikailag inkább lehord!Az a baj,h az apja ilyen volt az anyjával s tuti azmiatt ilyen ő is!Nagyon szeretem mert egyébként nagyon szeretni való s meg ad mindent.Csak ez ne lenne .A nagy hiba ma az volt,h véletlen kidobtam egy zacskó fasírtot.S azért mondom itt el,mert senkivel nembeszélem meg ezeket és kiírom itt magamból.Persze kiváncsi vagyok a véleményetekre!S köszi a hozzászólásokat!
2017. dec. 9. 22:22
 5/21 anonim ***** válasza:

Tudod, ki főzne egy ilyenre... :"D


Van veled baj, mégpedig az, hogy mindezt elviseled, és hagyod, hogy cselédként kezeljen. Vele azonban még nagyobb a probléma, nagyon szánalmas, amit csinál.


Miben nyilvánul amúgy meg, hogy nagy a szerelem, munkából küld szívet Messengeren, vagy mizu?


22/N

2017. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
4.: tényleg ennyire idióta vagy, vagy trollkodsz?
2017. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem.Dehogy!Ennél sokkal több s összetettebb.Mondom minden ok.Csak ilyen téren egy idióta szemétláda barom!
2017. dec. 9. 22:33
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom.De nemesik jól h leidiótázol!
2017. dec. 9. 22:39
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen az, amikor "minden nagyon jó".
2017. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz!Szerintem nincs is tökéletes kapcsolat.Minden hol van valami hiba vagy hiányzik valami.Szomorú h mindig keressük a boldogságot s eleinte minden jó,s aztán jönnek a rossz dolgok.
2017. dec. 9. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!