Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyok a párommal.Nagy a szerelem.Nagyon jó minden.Viszont ha csak 1 dologban is hibázok,lehord minden k..vának,mivel meghíztam minden bálnának.Amit ő mondott h főzzek elkészítem neki.Lemondta minden rossznak.Am.nem csavarog.Dolgozik.Hazajön itthon van egész nap.Engem lelkileg nagyon megbánt.Mikor kikiabálta magát lealázott mindennek elhordott.Oda jön h hogy szeret...Már nincs kedvem hozzá.

#megbántás #Lelkileg bántás
2017. dec. 9. 22:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon buta nő vagy. Sajnállak.
2017. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy csűröd-csavarod, ez a kapcsolat nem jó. Ez nem szerelem, ez egy nagyon durva alá-fölé rendelt viszony. A barátod szóbeli bántalmazást követ el rendszeresen. Erre nincs mentség, nincs kibúvó. A helyzet teljesen egyértelmű: BÁNTALMAZÓ KAPCSOLATBAN ÉLSZ. Ez döbbenetesen gyakori jelenség, de NEM NORMÁLIS és ELFOGADHATATLAN! Az tény, hogy nincs tökéletes kapcsolat, de a bántalmazást nem szabad eltűrni. Szedd össze minden erődet és lépj ki ebből a posványból.
2017. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
😞
2017. dec. 10. 01:29
 14/21 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb piálni is fog.

Szerintem azonnal hagyd el, mert egy apró bibi miatt úgy érzem itt gyógyír nincs...

2017. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Nagyon jó minden."


Majd leírod, hogy egyébként egy agresszív állat, aki lábtörlőnek használ. Igen, veled van baj, amiért vele vagy.

2017. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utálja az alkoholt.Mi nem iszunk.se nem kávézunk.se nem drogozunk.Én cigizem csak.Bár az sem kéne...Ma bocsit kért.Megbeszéltük.Mondom h minden ok.Csak nálla hibázni nem lehet.Persze ez nem jó.
2017. dec. 10. 20:19
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké, most bocsánatot kért, minden OK, a csillagokat is lehozná neked az égről, és egyébként meg sem történt az egész, csak Te voltál túl érzékeny, és megérdemelted a dorgálást. Majd jobban viselkedsz, és akkor minden rendben lesz. Csak tudod egyre gyakoribbak és egyre durvábbak lesznek a kirohanásai. Előbb-utóbb fizikailag is bántani fog, mert Te "nem értesz a szóból". Ha Neked ez a lelki terror kell, akkor sok boldogságot! De légyszi ne szülj gyereket ennek a pasinak! A saját életedet úgy teszed tönkre, ahogy akarod. De egy ártatlan lelket nincs jogod tönkretenni.
2017. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem így lessz,de az biztos,ha úgy lenne elhagynám.Gyerekem meg sajna lehet soha nem is lessz.pcos vagyok..
2017. dec. 11. 00:54
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyi Kérdező! Olvass egy kicsit utána a bántalmazó kapcsolat jellemzőinek! Akkor már nagyon késő lépni, amikor tettlegességig fajul a dolog! Addigra el fog szigetelni mindenkitől a barátod. Szép lassan elmarja a barátaidat, összeugraszt a szüleiddel, és anyagi függőséget alakít ki. Vagy te fogsz függeni tőle, vagy ő tőled. Ami a legrosszabb, hogy leèpíti az önbizalmad. El fogod hinni, hogy megérdemled a bántást ès nem kellesz senki másnak. Én elhiszem, hogy szerelmes vagy, és ez az ember a mindened. Ès biztosan nagyon szuper minden, amikor épp normális. (Pont ezért olyan pokoli nehéz kilépni egy ilyen kapcsolatból). De ha nem akarod rettegésben, szégyenben leélni az életed, még most kellene erőt venned magadon és szakítani. A pcos meg úgy tudom, kezelhető, és teherbe lehet esni mellette. Engem nem érint a kérdés, nem vagyok jártas. Olvasgasd egy kicsit a Bezzeganya blog Babagyár rovatát! Ott bőven találsz sorstársakat. Olyanokat is, akik már babáznak és olyanokat is, akik még nem.
2017. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sajnos voltam már olyan kapcsolatban.Minden megvolt amit leírtál kedves kommentelő!Hála Istennek a mostani nem olyan.Ég és a föld a kettő!Az előzző az biztos h az életem elvette.Mindenem elvesztettem mellette.A mostani mellett meg mindenem meg van.S kapok sok szeretetet.Csak néha ilyen.Az apja volt az akitől ezt látta.Neki ez természetes h ő az úr a háznál!Amúgy nagyon jó férj.
2017. dec. 11. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!