Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már igy?

Figyelt kérdés

Pár hete voltam a barátnőimmel egy szorakozohelyen. Férjem nem volt velem, mert üzleti uton volt, igy ugy döntöttünk ránk fér egy ilyen kikapcsolodás a csajokkal.

Jol szorakoztunk, italoztunk is és elkezdtem beszélgetni egy sráccal akit látásbol már ismertem. Jol esett végre egy jot beszélgetni. Haza kisért, mert már nem voltam 100% jozan és őszintén szolva féltem is volna egyedül menni. Illemből felhivtam egy teára, de tényleg nem azzal a szándékkal, h vmi legyen közöttünk. Beszélgettünk és sajnos rám mozdult, de nagyon szépen megkértem h ezt ne csinalja, és szépen bucsuzzunk el egymástol. Per pillanat nagyon rosszul érzem magam, nem történt semmi és nem is akarom,h történjen. Hűséges voltam mindig és az is szeretnék maradni.Páromnak nem mondtam el, de bűntudatom van, mert mi mindent megmondunk egymásnak...Ugyh mit tanácsoltok? Elmondjam neki, h nem történt semmi?



2017. dec. 11. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Te ismered a férjed, te tudod, hogy ő ezt akarná-e tudni annak fényében, hogy bár nem történt megcsalás, mégis egy idegen férfit engedtél fel a lakásodra. Illetve gondold végig, fordított esetben te szerinted van-e ennek akkora súlya, hogy tudni akarnád, ha a férjed tenné.


Ezt meg ugyan nem kérdezted, de rettentő felelőtlenség egy vadidegen embert a lakásodba engedni. "Nem gondoltad, hogy lesz valami" - Mit gondoltál, egy diszkóban felszedett pasi minek megy fel éjjel hozzád?

2017. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt vadidegen, ismertük egymást már látásbol, meg 1-2szer már dumaltunk. De igen, értem a szemrehányásodat és ha tudnám arcon köpném magam....
2017. dec. 11. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
En nem mondanam el. Te pedig ennel legyel sokkal ovatosabb. Ittas allapotban egy idegent (akivel 1-2-szer beszelsz, az nem lesz ismeros sem) felhivni a lakasba konkretan eletveszelyes lehet, vagy minimum ebbol lesznek az ilyen "sajnaljatok #metoo megeroszakoltak, en semmirol nem tehetek" esetek. Ha elmondanad en inkabb ezert az ostoba lepesert haragudnek inkabb.
2017. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen maximálisan egyetértek veled, kedves válaszolo. Bármi megtörténhetett volna, akaratom ellenére...

De ő megértette, és elnézést is kért, h igy rám mozdult, nagyon szégyelte magát...

2017. dec. 11. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért arcon ne köpd magad. Naiv voltam, ittas, felelőtlen, DE szerencsére nem történt baj, te pedig remélhetőleg tanulsz belőle.


Én mindenképp elmondanám a páromnak, de nálunk tudom, hogy ez olyan dolog, amit hallani akarna. És igen, tuti lecs*szne, amiért ennyire nem vigyázok magamra, és biztosan annak sem örülne, hogy pasik járkálnak fel éjjel.


Te tudod, a tiéd hogy fog reagálni. De legjobb az őszinteség, te is meg fogsz könnybebülni.


1-es voltam

2017. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A párom az a fajta ember, aki könnyen meginog ami a bizalmat illeti. Ha vmi kis hibát is vétettem (már nem a hűség szempontjábol) akkor évekig felhánytorgatja..ugyh ezért ez a dilemma...Hogy ezt valszeg sose bocsájtaná meg nekem...
2017. dec. 11. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mondanám el, hiszen nem történt semmi! Felesleges féltékenykedéshez vezetne!
2017. dec. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!