Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

A pàrommal több mint2 éve élünk együtt és majdnem azóta nagyon ritkàn szeretkezünk,havonta 1x-2x és az is semmilyen.

Sokszor meg esik,hogy elvàrja ,hogy én kielégitsem,de ő meg sem mozdul .Nem értem ,ha màr akarja akkor miért nem szexelünk.Egy csomószor probaltam vele eről beszélni,de hiàba .Mindig az a kifogás,hogy fàradt nagyon,dolgozik stb.Màs is dolgozik,de még is szeretkezik a pàrjàval.Ara is gondoltam,hogy a kora miat ,mivel 15ével idosebb nàlam(39)éves.Elég rosszul érint,mert csak ezen jàr az agyam ,meg,hogy mi lesz később,ha màr most nem akarja.


2017. dec. 12. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen megunt, mar nem vagy ujdonsag neki.
2017. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Te nem vágod hogy már nem az aranyat hanem a bitcoint kell ásni? 24f
2017. dec. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A részleteken múlik minden. Attól, hogy valakinek nem szar a munkája, van akit kicsinál. Ez lehet nagyon valódi dolog. Olyan verem amiből nem tud kijönni. És valószínűleg neked sincs erőd, hogy itt segíts. Ha tényleg ez a baj egyáltalán. De kérdés lehet e változtatni az életén. Új munkahely. Más időbeosztás stb.


Amúgy meg neked kell tudni, hogy milyen az ami összeköt titeket.

2017. dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen lehet ennyire fáradtt!Kíván ő téged csak nincs energiája s lehet úgy van vrle h nemtud 100%an teljesíteni!Viszont így sem lehet élni!Mert tudom,h neked ez nagyon rosszul esik.Úgy érzed nem kíván stb...Beszélj vele,h ez mennyire bánt téged,lelkileg tönkretesz.Változtatnia kéne munkahelyet.Vagy legalább erőt venni magán ha nem akar téged elveszíteni.Egy idő után belefogsz. unni ,fáradni.Tapasztalat.Ott is hagytam.Persze több okból de ez volt az egyik erősebb ok!Azóta boldog kapcsivan élek.
2017. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

uuu, en a te korodban az akkori - szinten joval idosebb (13 ev) - pasimmal heti egyszer biztos szexeltem

fiatal voltam tele energiaval, meg ugy is, hogy mind2en dolgoztunk, raadasul kocsi hianyaban biciklivel jartunk dolgozni, vagyis a napi 10-15 km mozgas megvolt es megis maradt eronk szerelmeskedni


most hogy tul vagyok a 4. x-en termeszetesnek vesszuk (a mostani parommal), hogy havi 1-2x sikerul, de ha huszoneves lennek biztos nem tartanam normalisnak es ha nem sikerulne a parommal egyezsegre jutni, akkor az a kapcsolat rovasara menne


anyukam mindig azt mondta, ha a sexszel minden rendben van akkor a kapcsolat barmilyen problemat at tud veszelni/meg tud oldani

ha a sex nincs rendben (te esetedben nem eleg vagy nem eleg minosegi) akkor ott komolyabb gondok is vannak :(

2017. dec. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmi köze a korához. 45 vagyok és naponta legalább egyszer szexelünk. Ha a munkájával van gondja, akkor változtasson, segítsd neki. Ha nem akar, akkor ez csak kifogás volt. Ez esetben lehet, hogy veled van baja, lehet egyszerűen ennyire van igénye.
2017. dec. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak rosszabb lesz szerintem.
2017. dec. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval szinte az eggyüttélések óta ez megy.

Nincs többre igénye. Van ilyen. És ez csak rosszabb lesz, ahogy idősödik.

2017. dec. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Arra nem fáradt, hogy hagyja magát leszopni, de téged kielégíteni már igen. Aha, persze.

Ne áltasd magad: már nem kíván. Ennyire egyszerű.

Aki szeret, az pont hogy akkor is kielégít, ha ő maga fáradt. Most őszintén: ahoz fáradt, hogy 5-10 percig simogassa a csiklódat az ágyban fekve?! Ugye ezt te sem hiszed el?

Tényleg így akarod elpazarolni a fiatal éveid, hogy egy jó szexben nincs részed? Semmi romantika, semmi szenvedély? Erre ráérsz majd 60 évesen is, hogy csak a megszokás tartson össze a papával.

2017. dec. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokszor meg esik,hogy elvàrja ,hogy én kielégitsem,de ő meg sem mozdul


Ha te ebbe belemész, akkor veled sincs minden rendben. Tudod az a baj, hogy természetesnek veszi, hogy a szex csak az ő kielégüléséről szól. Egy ilyen férfit dobni kell, ez nem lesz jobb, csak rosszabb. A kor nem tényező, férjem 45, van 3 gyerek, és így is heti 2-3x szeretkezünk (és a szexnek akkor van vége, ha mind a ketten kielégültünk).

2017. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!