Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsal. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg tudta, hogy a barátnőm megcsal. Nem rég óta vagyunk eggyütt. 2,5 hónapja. Ma randink lesz. Meg tudtam hogy megcsal. Mellettem tart egy csávót. Nem tudom mi tévő legyek. Szeretném még leckéztetni is egy úttal is már. Most dühös vagyok, de nagyon és úgy érzem hogy el árult. Miután mi randizunk, ők találkoznak.

2017. dec. 12. 05:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen effektiven kommunikal nehany ember manapsag, lehet azt sem tudja, hogy ti mar kapcsolatban vagytok, nem pedig csak randizgattok :D.
2017. dec. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szinte csak megismerkedési fázisban vagytok, nem kell senkit sehogyan megleckéztetni, közlöd a randin (vagy alapból lemondod), hogy úgy tűnik nem egy a gondolkodásmódotok és elköszönsz. Majd találsz mást.
2017. dec. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Mi történt pontosan?

Mert itt sokaknak az is megcsalás, ha ránevetnek másra és 10 percnél tovább beszélgetnek.

Ti most eggyütt jártok? Lefeküdtetek? Csak mert furcsa, hogy randinak hívod, találkoztok, de utána még van ideje még egy randira.

2017. dec. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szóval az a szitu hogy dúrván átkúrta vagy az én agyam vagy a sràcét. Igen, most párkapcsolatban vagyunk. Úgy derült ki, hogy láttam egy messengeres beszélgetését amiben írta a srácnak hogy szereti, és, le is feküdtek, de nállam ugyan ez még van.
2017. dec. 12. 06:13
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóval nekem is azt mondta hogy szeret, és le is szoktunk feküdni egymással, egy héten többször. Én 23 vagyok, ő pedig 21.
2017. dec. 12. 06:21
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint ő több mindenkit szetet':XD


Hagyd a fenébe vagy kurogasd tovább hobbiból....

2017. dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Hát így elég gáz.

Ha tudod, hol randiznak, kérj meg egy ismerős lányt, és menjetek oda :)

2017. dec. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Írok ha lesz fejlemény.
2017. dec. 12. 07:08
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Mit tegyél? Hagyd el.
2017. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Helyedben nem csinálnék ügyet a dologból, hanem innentől kezdve csak szexpartnerként tekintenék rá, és törekednék arra, hogy minél többször meglegyen a csajszi. Íhy jössz ki legjobban a dologból...
2017. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!