Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsal. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg tudta, hogy a barátnőm megcsal. Nem rég óta vagyunk eggyütt. 2,5 hónapja. Ma randink lesz. Meg tudtam hogy megcsal. Mellettem tart egy csávót. Nem tudom mi tévő legyek. Szeretném még leckéztetni is egy úttal is már. Most dühös vagyok, de nagyon és úgy érzem hogy el árult. Miután mi randizunk, ők találkoznak.

2017. dec. 12. 05:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ohh mi sem egyszerűbb, a lány jó lesz szexpartnernek, neked meg lesz időd beiratkozni iskolába :)
2017. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Sz*pasd sokat. Szó szerint.
2017. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele
2017. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Már meg ne haragudj, de a "Mit tegyek?" kérdésre nem tudsz rájönni magadtól? Ennyire önbizalomhiányos vagy, hogy egy problémát nem tudsz megoldani? Ezt csak te tudod, hogy mit akarsz tenni. Az hogy mi mit tennénk lényegtelen.


2,5 hónap nem hosszú idő, még gyerekcipőben jártok, ha zavar akkor nyilvánvaló, hogy mit kell tenned.

2017. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Dugópartnernek még jó lesz ;)


Persze neki erről nem kell tudnia, hadd higgye, hogy nyeregben van.

2017. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dugjad, de ne költsél rá.
2017. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!