Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni örökre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni örökre?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 4 éve ismertem meg és ő volt az első szerelmem. (azóta nem is voltam szerelmes, illetve nem éreztem olyat amit tényleges szerelemnek lehetne nevezni.)

Sokszor összejöttünk és szétmentünk mert csak szórakozott velem és mindig ő küldött el. 3 hónapja összejöttem vele utoljára és én küldtem el. Azt hittem sikerült elfelejtenem mert én zártam most le de pl ha meglátm vagy csak egy fényképet róla elfog a düh de annyira, hogy a vérnyomásom majd kipattan. Szívesen beolvasnék neki, megkeseríteném az életét és megütném de ugye nőt nem ütünk mg. Azóta volt barátnőm is és alkalmi kapcsolatom is. Sokat vagyok haverokkal, bulizok, ismerkedem szóval eszembe sem jut. De ha meglátom ez történik velem. Mit tudnék csinálni? 4 évet hogy zárhatnék le teljesen? Előre is kösz a választ 20/F


2010. jún. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én csaj vagyok,nekem is volt 1 srác,akivel kb 3 és fél évig kavartam. Hol együtt voltunk,hol nem. Nagyon sokat sírtam miatta,egyszerűen nem tudtam elfelejteni,ráadásul a szomszédom...De egy napon,amikor egyáltalán nem vártam,találkoztam egy fiúval... :D
2010. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd az idő múlásával elfelejted. Nekem is volt olyan kapcsolatom, hogy szívesen a szájába tapostam volna. Bár én legalább annyira összetörtem a szívét, hogy idegosztályra juttattam.:)
2010. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
reménykedtem egy gyógyszerbe ami bizonyos embereket elfelejtet velünk...kár hogy csak a tarkonlövés segit...:S:/
2010. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 évet nem lehet 3 hónap alatt elfelejteni. Megvannak a szakításnak a maga fázisai, amit érzel, ez az egyik, ezen is át kell menni. És még szép, hogy azóta nem lettél rögtön szerelmes másba. Nem tudsz mit tenni, ki kell várni a végét, kész.
2010. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lobotómia, azaz át kell vágatnod a homloklebenyedet, utána nem fogsz semmire sem emlékezni.
2010. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!