Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok a napokban a baratommal maradni, de az okai megerthetoek szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg vagyok 😞 szinte egesznap nagyon eros fej fajassal kuzdok, es ez a harmadik nap,hogy meg mindig lazas vagyok. 38-39-es a lazam es csak reggelre megy le olyan 36-37-re 😞 6 napja nyomom az agyat, de elotte meg hasmenesem volt egy hetig es hanytam is parszor, sokat fajt a hasam is. Minden evben rendszeresen elofordul ez es nagyon lassan gyogyulok meg.

Lehet hulyeseg ilyenen gondolkodnom,de megakarom kerni a baratomat,hogy vissza mehessek a sajat lakasomba,hogy egyedul lehessek. Nagyon zavar,hogy munka utan velem foglalkozik vegig, ugral korulottem,kerdezoskodik es nagyon faraszto,hogy latvanyosan aggodik. Este miatta keltem fel,mert ott ult az agyam szelen es simogatta a homlokomat,borogatast is csinalt nekem. Egyreszrol nagyon jol esik,hogy mellettem van es szamihatok ra, ezert halas vagyok,de nem tud pihenni se miattam en meg nem vagyok jo tarsasag sem jelenleg. 😞 Szeretnek inkabb teljesen egyedul maradni es nem kell hallgatnia azt sem,hogy "faj a fejem nagyon" meg estenket felkelnie feleslegesen. Aztan hatkor meg ebredni hulla faradtan. Melozni nem tudok most mar menni. De amint jobban leszek megyek! 😞 Szerintetek mondjam el neki,hogy holnap vissza megyek a lakasomba? Amugy osszekoltozunk nemsokara ,jovore valamikor. Ti megertenetek ezt?


L


2017. dec. 12. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem miért kell dràmázni. Többek között azert is a párod, hogy ilyenkor melletted legyen ès segítsen.
2017. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lenne ha vele maradnál inkább. Hidd el ez nem nyüg neki. Gondodat viseli. S ha esetleg valami komolyabb bajod van akkor hamar tud lépni és segítséget nyújtani. Ha hazamégy se lesz egyszerűbb neki mivel akkor is aggódni fog hogy mi van veled. Szerintem maradj.
2017. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ertem, csak annyiszor probal ilyenkor beszelgetni velem,vagy mesel amire ha kivancsi is vagyok a felenel mar elvesztem a fonalat es csak erre kqva fej fajasra gondolok. Nagyon rossz!! Maskor meg inkabb csondben van,de akkor neman tesz vesz korulottem. Zavaro,hogy utana meg faradtnak latom. Mintha valami kis csecsemo lennek.
2017. dec. 12. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kis Drágák! Aranyosak vagytok. Ilyen egy jó párkapcsolat, amikor egymással törődtök nem magatokkal.

Szerintem ne menj el mert akkor még jobban fog aggódni ha nem vagy szem előtt. Legalább is én nem tudnék aludni így.

2017. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És mikor összeköltöztök és lebetegsel aakor is mindig el akarsz ajd menni?


Nem hiszeeem. erre van az egész, hogy törődjete egymással.

2017. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan nem értem a problémadat. Mi lesz tényleg, ha összeköltöztök, vagy ha már gyereketek lesz? Ha beteg lesz a gyerek, fogod a cuccaitokat és elköltöztök addig, vagy hogy gondoltad?

Inkább örülj neki, hogy gondoskodik rólad, más össze tenné a két kezét, ha ilyen párja lenne.

Senki sem szeret kiszolgáltatott helyzetben lenni, de most jobb lenne ha folyton idegeskedne, hogy hogy vagy? Én például hamarabb meggyógyulok, ha segít nekem és ott van velem.

2017. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez egy tök aranyos dolog, én biztos oda meg vissza lennék tőle ha a barátom így aggódna értem meg mellettem lenne végig.
2017. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adj hálát h ilyen barátod van, nagyon szeret téged. Becsüld meg! Nem nyűg neki!


Bár nekem lenne ilyen barátom.

2020. febr. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!