Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a férjem ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a férjem ne szabályozzon ennyire?

Figyelt kérdés

Mármint, a költekezéseim.

Korábban nem csinálta ezt.

Jobban keres nálam, nem akar közös kasszát. Mondjuk nincs a tulajdonunkban semmi (lakás, kocsi), amit közösen vettünk volna, így nem baj.

Mindenki kifizeti amit kell, és kész.

Mondtam neki, holnap egy órával később jövök, be akarok menni a városba. Rögtön, minek.

Közöltem, csak akarok venni egy-két pólót otthonra, mert már nincsenek, barátokhoz is megyünk vendégségbe az ünnepek alatt, nem akarok valami ezer éves mosott darabban lenni (ott alszunk, lehet, segítek főzni is...)

Erre kiakadt, hogy minek, megbeszéltük, nem veszek magamnak semmit....

Nem tudok róla, hogy olyan rosszul állnánk, hogy 2000Ft ennyire leterhelje a kasszát. Legalábbis, nem az enyémet.


Nem értem, mi baja, az utóbbi egy-két hétben minden fillért sajnál....


24N, 31F


2017. dec. 12. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Biztos punci műtêtre gyüjt 24 f
2017. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én párom is spórolós, de eszébe nem jutott még sose, h megmondja, h mire költsem a pénzemet. Ha már kezdek túlzásba esni, h minden héten valami új, akkor annyit megjegyez, h "Kicsim, tudom, h a te pénzed és nem az enyém, de szerintem nem kellene ennyit költekezned.". Akkor észbe is kapok és igazat adok neki. De sose veszett velme össze.
2017. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön kasszán vagytok, miért fáj neki?
2017. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Külön kasszán vagytok és te is becsülettel beszállsz abba amit fozetned kell. Semmi köze hozzá. Mond ezt meg neki.
2017. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy van, mint a kettes válaszolóéknál. Hajlamos vagyok túlzásba esni, akkor szól, hogy azért ezt nem kéne és igaza van. Akkor leállok. De nálatok még külön kasszán is vagytok és 2000 Ft-ról lenne szó... Elképesztő.
2017. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, minek szól bele, ha külön kasszán vagytok. Amit én megkeresek, azt úgy költöm el, ahogy akarom, és pont.


Mondanám, hogy én nem kötöttem volna le hozzá az életem 24 évesen, de írtad, hogy az elején nem volt ilyen. Mikortól változott meg, akkor történt valami említésre méltó?


22/N

2017. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha külön kasszán vagytok, akkor neki semmi köze hozzá, és nem indok rá, hogy mert együtt vagytok! Röhejes 2000 Ft-ot is sajnál? Anyagilag nagyon szegény lehet! :D Pláne úgy, hogy nem is az övé?! Állj a sarkadra, és oszd ki, ordítsd le a fejét, hogy térjen már észhez, nem irányíthat téged! Kérdezd meg tőle, hogy az utóbbi időben mi változott, mi történt vele, ha azelőtt nem volt ilyen!

Ha semmi nem változik, válj el, különben egy jogtalan megkötés miatt nem leszel boldog vele a továbbiakban!

2017. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze hozzá. Nme vagytok közös kasszán.

Egyszerűen megmondod neki, hogy ez nem az ő dolga.

2017. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Azt hittem a külön kasszának az a lényege, hogy a kötelezőkön felül mindenki azt csinál a pénzével amit akar. Lehet hogy jogos és tényleg sokat költekezel, lehet hogy nem, teljesen mindegy, nem akar közösködni így nincs köze hozzá. Tisztázd vele határozottan ezt.
2017. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy neked ez nem pálya, te sem szólsz bele, hogy mire költsön a fizetése megmaradó részéből.

Biztos van valami hobbija vagy bármi, amit te hülyeségnek tartasz, ő meg szórja rá a pénzt.

Hozd fel nyugodtan azt példának, hogy te sem szólsz bele ha xy dolgokra költ, ő se mondja meg, hogy mire költsél, ha úgyis külön kasszán vagytok,a fent maradó résszel azt csinálsz, amit akarsz.

2017. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!