Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha erkölcsileg nem illünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erkölcsileg nem illünk össze (kapcsolatot nem kimondottan érintő dolgokban), akkor lényegében felejtős a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én elég durva helyen nőttem fel - boldog családban, de szüleim alkalmazottként minimálbér környékén kerestek, önkormányzati lakásban laktunk egy eléggé lepusztult városrészben, ahonnét mindenki menekült...

Igazából nagyon bennem maradt, hogy nem lehetett testvérem (pénz és idő miatt), illetve hogy sokszor otthon unatkoztam - szüleim dolgoztak, lakásból meg nem nagyon mehettem ki a veszélyes környékre, messzebbre vagy jobb helyre meg nem volt pénz...


Én akkor egyrészt szereztem túlélési ösztönt, másrészt elhatároztam, hogy én ezt nem csinálom meg a családommal! - Nem fogok rabszolgamunkát vállalni, és kislakásban nyomorogni... Tisztességes embernek tartom magam, de ha a jövőbeli életkörülményekről van szó, inkább az én kezemhez tapadjon vér, mint a gyerekeiméhez.


Most jóban vagyunk egy csajjal (aranyos, kedves, szerény), de pl. múltkor rossz szemmel nézte, hogy kikkel üzletelek... Valahol igaza is van, de "tesszük amit tennünk kell, hogy életben maradjunk" elven valahogy nem tudnám feladni az elveimet, és megbarátkozni azzal az élettel, életkörülményekkel, ami régen nekem jutott... Szeretnék egy rendes házat, 4-5 gyereket, és egy törvényes vállalkozást ami a megélhetésünket biztosítja (ezen már pár éve dolgozom, és jól halad).


Kíváncsi vagyok, hogy látjátok, ti ki mellé állnátok, illetve mi az általános véleményetek a jövőhöz való hozzáállásról.

27/F


2017. dec. 12. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb szerintem felejtős lesz. Én sem tudnám egy ilyen pár mellett biztonságban érezni mag, mint te.

Az a mondat meg, hogy inkább a te kezedhez tapadjon vér...egy ilyet meghallanék, el is menekülnék, amig lehet.

Más kérdés, hogy ilyen szegénységbe minek akarsz te további öt gyereket produkálni. Ez a kisebbségiek szokása, hogy védekezés híján ennyit potyogtatnal

2017. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te életed galyra ment ne tedd tönre másét is, Hagyd ott azt a szerencsétlen nőt és keress magadnak valami bünözőt.

Az én gyerekkorom is szar volt, sose volt pénzünk annak ellenére hogy gyerekként már dolgozni kellett. 10 évesen reggel 5-kor keltem és dolgoztam 7-ig aztán meg suli után estig, mégis mindig olyan ruhám volt amit más eldobott.

Felnőttem, munka mellett 2 diplomát csináltam és vezető beosztásom lett.

Persze ha a munka is büdös meg a tanulás is akkor egyetlen út a pénzszerzésre a büncselekmény.

2017. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a lányt két lehetőség van.


1, észhez térsz és befejezed a bűnözst

2, elhagyod a lányt és azt is megmondos miért


Ha sunyítasz tovább egy gerinctelen vagy és akár őt is tönkreteheted.


Szerted? Ő szeret. Ezt érdemli...?



F30

2017. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Csak az szamit,h odavagytok egymasert. Semmi mas nem fontos. En rendesebb eletkorulmenyekkel rendelkezo csaladban nottem fel es rendszerint rossz korulmenyek kozul jott pasim volt.

En megertelek. Engedd,h beteljesedjen a kapcsolat koztetek. Akkor is,ha esszerutlennek tunik.


N

2017. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Na befutott egy kapcsolatfüggő is. Jól sejtem 14-es válaszoló,hogy az összes rossz körülményekből jött pasidat te mindig megpróbáltad "megjavítani"?
2017. dec. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

Fú van egy ilyen pasi ismerősöm, aki mindennel is foglalkozik, hogy majd az jó lesz, meg hogy ő aztán nem vonul be "rabszolgának".. nagyon gázos emberekkel bizniszel.

Legszívesebben szóba se állok ilyennel...

Meg olyannal se, akinek az alkalmazotti lét egyenlő a minimálbérrel :D

Nem tudom sokan milyen álomvilágban élnek, amiben

Dolgozó = csóró,

Vállalkozó = dúsgazdag boss,

Mindenesetre nem szeretem az ilyen embereket :D

2017. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A vért képletesen értettem - itt mindenki ezt mondja arra, aki meggazdagodott (aki pénzért átengedi a fék nélküli roncs autót a műszakin, vagy az ügyvéd aki a környékbelieket védi, vagy a kocsmát üzemelteti...)


Sosem követtem el bűncselekményt (attól több eszem van, azért börtön jár), és 18 éves korom óta nem követtem el szabálysértést sem, nem vagyok "bűnöző" - egyéni vállalkozóként használt cikkel kereskedem, törvényesen...


Itt megjegyezném, hogy ezt a helyi nagyvállalkozótól tanultam, aki a HÉH telepet vezeti, és milliomos - mindig aláírat egy papírt, hogy "Az eladott árú saját tulajdon, nem bűncselekményből származik."

És ez törvényes...


Írtátok a tanulást, és a munkát - a tanulást 7 éves korban kellett volna elkezdeni, szóval erről lemaradtam (amúgy sem láttam erre pozitív példát), a munka meg hát... van olyan, akinek sikerült munkával 30 éves korára összeszedni egy családi házra való pénzt, meg egy kocsit, meg biztosítani az életszínvonalat a gyerekeinek? :)


Szóval kíváncsi voltam, hogy álltok hozzá, és úgy érzem ideje beszélni a lánnyal.

2017. dec. 13. 10:49
 18/18 Ollókezű Edward ***** válasza:

Seftelős faszi nekem se kellene, de ha tényleg tervszerűen 3 éven belül házat, kocsit akarsz, meg egy nőt, aki hagy magának 5 gyereket csinálni, akkor nagyon bele kell húznod a seftelésbe.

Amúgy nem is értem, hogy minek öt gyerek.

2017. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!