Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törvényszerű az agresszió?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törvényszerű az agresszió?

Figyelt kérdés

Ezer ilyen van: a nő kiszolgáltatott helyzetbe kerül, nincs munkahely, gyerek viszont van.

Ilyenkor miért ennyire törvényszerű, hogy a pasija (férje) bekattan és agresszív lesz?

Jó esetben csak kiabál és hisztizik, mindennapos lesz a veszekedés. De az is gyakori, hogy elkezdi ütni a nőt, abban a tudatban, hogy megteheti. Úgyse tudja elhagyni.

Miért vált ki ez a tudat agressziót ennyire sok emberből?



#verés #családon belüli erőszak #agresszió #kiszolgáltatott helyzetben
2017. dec. 13. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Én még nem találkoztam ilyennel, pedig ismerek jónéhány családot...

Innentől kezdve megkérdőjelezem azt hogy törvényszerű.

2017. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

Mert ő lesz az egyedüli pénzkereső és kikészül, nem tudnak aludni a gyerek miatt stb.

Ezért nem (sem) értem, amikor olyanokat ír valaki, hogy a nők ne dolgozzanak stb.

2017. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezekben az emberekben már alapból ott volt az agresszió, extrém ritka, hogy ne lenne semmilyen előjele, cserébe annál is gyakoribb, hogy a nő nem akarja észrevenni a gyanús jeleket. Egészséges pszichéjű ember nem kattan be a nehézségektől és pláne nem veri le a társán a frusztrációját. Viszont más kérdés, hogy aki ennyire kiszolgáltatja magát a párjának (ami nem két hetes folyamat), azt nem igazán tudom sajnálni.
2017. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem törvényszerű. Csak sokan minden baromnak szülnek.
2017. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak áldozat típusú nők.


De megér egy misét az is, hogy miért találnak ezek a pasik mindig ilyet.

Miért nem a védelmező ösztön erősebb?

2017. dec. 13. 12:09
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Én is, ismerőseim is mentek át rossz napokon, de hisztiről, agresszióról nem tudok. Minden ismerősöm, higgadtan dolgozik azon, a helyzet megváltozzon. Aki kettőig el tud számolni, az tudja, amit felsoroltál, az semmit nem old meg.

Valószínű, az agresszió, mindig is ott volt ezekben az emberekben. Ez az agresszió a válsz a megoldás keresése helyett.

2017. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Védekező ösztön?? Hányszor olvasni itt is, egyes nők, mindent eltűrnek, mert ők szeretnek:(( Maga a nő nem ismeri fel, hogy ő működik rosszul, maradnak is a kapcsolatban.
2017. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Amelyik nő az első pofon után nem pakol össze és húz el onnan, az meg is érdemli a sorsát! Pont.
2017. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Az agresszió elégé ösztönös,és az erősebb fél mindig azt nyomja el aki kiszolgáltatott,hiszen egy ilyen nővel ha válni akarna mi lenne,nincs munkája,gyereket nem kapja meg és megy az utcára inkább eltűri azt a pár pofont.
2017. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ezek a férfiak alapból ilyenek. Csak a nő nem akarja észrevenni a jeleket, vagy nem is ismeri meg a párját mielőtt gyereket csinálnak. Vagy úgy van vele, hogy majd a gyerek biztos megváltoztatja a pasit és nem lesz olyan agresszív. Az ilyen esetek 90%-ában már egy eleve hulladék kapcsolatba szülnek gyereket.
2017. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!